Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érti ezt valaki? Miért ilyen...

Érti ezt valaki? Miért ilyen nehéz? Feladom! Én már nem tudok újabb ötletet, elfogyott az erőm, legszívesebben fel sem kelnék többet..

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk,most már 37 hónapja várunk a babára!Tavaj elvetéltem,de azt mondták minden rendben!Mindig pontosan jött meg,mióta szedem a vitaminokat,számolgatok,felváltva 28 és 32 naposak a ciklusaim,minden hónapban megduplázódik a cicim,fáj,és mindig csalóduk......Annyi vitamin,teák,cseppek,pempő,pózok,már mindent próbáltunk.....én már teljesen el vagyok keseredve,mindig van akinek aktuális a baba téma és nekem nagyon fáj,hogy nekünk nem adatik meg.....nem iszok,nem cigizek,leszoktam a kávéról,az egész életünk a naptár körül forog,már nem tudom mi legyen.....maga a szexuális életünk szuper és annak a rovására nem megy a "babadolog" de hatalmas a feszültség....főleg mikor megjön,mert mindig keresek okot dühöngeni!Lehet feladom,belőlem soha nem lesz anya.......

Én nem tudom már kezelni a csalódásokat!

Kérdezem én ,ha minden rendben velünk,akkor miért nem????!!!!Másnak olyan egyszerű,sorban vesztem el a barátnőimet mert nem tudom "végigaszisztálni" a babavárást és nem tudok öszintén velük örülni,önző lettem!


2011. okt. 13. 08:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem.A barátaim hasonló helyzetben voltak

(kivizsgáláson minden ok volt) 2évig nem jött aaba.Ekkor elmentek egy meddőségi problémákra specializálódott dokihoz,aki megcsinált újra minden vizsgálatot majd azt mondta vágjanak bele az inszemibe.4sikertelen próbálkozás után(closty alaposan felturbózta a nő peteérését) a 6 hónapban spontán terhes lett:) Ti akik ennyi éve hiába vártok miért nem váltotok orvost?Olyan nincsen,hogy egy orvos azt mondja az idők végezetéig,hogy várjatok mert nincsen gond.Ráadásul családon belül is tudok példát,hogy 1 év sikertelenség után továbblépett velük a doki.Szerintem keressetek másik orvost!Sok sikert mindenkinek aki babát szeretne!!

2011. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem olvastam végig az összes választ, így nem tudom írták-e, de nekem a talpmasszázs segített. Nem volt peteérésem sem, a ciklusaim össze-vissza 23-96 napig. Elkezdtem járni heti 1x és most 4 hónap után sikerült! Ma reggel teszteltem pozitívat (ez még csak a második élesben próbálkozós hónapunk volt). Szóval szerintem egy próbát megér, meg nekem a masszőr csaj holdkövet javasolt, azt hordom is (bár tényleg nem hiszek ilyen ezoterikus izékben, de valamiért összejött) :)


Kívánom neked is hogy sikerüljön, és próbáld meg elfelejteni a naptárat (tudom, nehéz...). Kapcsolódjatok ki, próbálj meg csak magadra fogyelni néha, aztán ki tudja.. :) Drukkolok :)


M, 23

2011. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

lesz majd... nem vagyunk egyformák. ismerősnek 4 évbe telt -vagy 5?- mire lett valami. azóta mégegyet szült.

ez a 20as évek eleje a legérzékenyebb ilyen szempontból... mert most vagy abban a korban amikor a legaktívabb a szervezeted ilyen tekintetben is és ez hormonálisan kihat a lelkedre is , a hangulatodra a pszihes állapotodra. Így vagyunk -sajna- programozva.. mert ez egy -utódlást biztosító - program valójában. Nem bántásból írom, csak hogy értsd h mi történik a szervzetedben és miért akarsz felcsavarodni az első fára attól hogy nem jön a gyerek. Lehet ettől nem lesz könnyebb, de a többieknek van igaza h valahogy muszáj lazítanod, sport, vagy vmi állandó program ami leköti a figyelmedet jó lenne, és ha elengedted magad -emgnyugszik a lelked , nincs stressz akkor fog jönni. -tapasztalat.

2011. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
igyekezni fogok,köszönöm szépen,a talpmasszázsnak is utánanézek!:)
2011. okt. 14. 11:53
 35/37 anonim ***** válasza:

Én nagyon át tudom érezni a fájdalmadat és a vágyadat egy baba után, de azzal nem könnyíted meg a saját dolgodat, ha mindig csak azt "figyeled", hogy már megint egy újabb ismerősöd/rokonod/kolléganőd lett kismama. Ehelyett inkább magadra fókuszálj, kezdj valami újba, akár a sport, akár hobbi területén, és rendszeresen kényeztesd magad - mint ahogyan már előttem is írták - masszázzsal, szaunába járással..... Egészen új töltetet kapsz majd, amit a leendő picurkád is észre fog venni, és "bekopogtat" hozzátok. Csak lazíts! ;)

Én magam 36 éves vagyok 8 sikertelen évvel és 3 vetéléssel a hátam mögött, ezért is írtam, hogy abszolút átérzem a problémádat.

2011. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

30 éves vagyok 2 év próbálkozás, 1 vetélés. eljön a ti időtök is. én már nem foglalkozom a teherbeeséssel, már nem.

egy idő után te is eljutsz majd erre a szintre, lehet pont ez fog segíteni. minden jót, szia!

2011. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Olyan régi ez a kérdés, de hátha...

Van azóta siker? ;)

2014. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!