Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2 hétig fájt a mellem és...

Ha 2 hétig fájt a mellem és most következne a nem várt! Okt.14-én. De már enyhült a mell fájdalom akkor nem lehet terhesség! Inkább menszesz következik? Ugye?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 17:00
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/1730 A kérdező kommentje:
az volt a baj,hogy hét köznap 3:30,3:40 között kelek!!hétvégén nem és nem jelöltem be a hétvégéket pirossal!!de most a hétvégét(vasárnapot)pirossal fogom jelölni!!szájba és nyelv alatt mérem!!az orvoshoz elmentél és mit mondtál neki??vagyis az tudom,hogy mondtad babát akartok és azt is mióta próbálkoztok!!kértél a doktortól teljes kivizsgálást??vagy hogyan történt??nettus!!
2011. nov. 16. 11:25
 82/1730 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kell korán kelned,akkor is abban az időben mérd a hődet! Pl. beállítod a telefont, gyorsan szádba dugod, megjegyzed és alszol tovább! :)

A piros jelölések meg nem számítanak sajnos...

Dokinál úgy volt,hogy mondtam neki,hogy 13 hónapja nem védekezünk, szeretnénk babát de nem sikerül, és szeretnék segítséget kérni!

Ekkor a doki dönti el,hogy mi legyen,milyen vizsgálatokat kér, hová küld, stb.

Kikérdez á-tól cettig, ciklusokról, együttlétek gyakoriságáról!

Érdemes szedni kismamavitamint +folsavat ilyenkor!

Ti mióta próbálkoztok??

Syl

2011. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/1730 A kérdező kommentje:
én már 2 éve vezetem a ciklusomat a ciklus.hu-n!!de csak azért kezdtem vezetni,hogy tudjam mikor kell megjönnie!!igazán január óta szeretnék (szeretnénk)babát!!nagy nehezen kihúztam a páromból,hogy ő is akar babát!!komolyan pár hónapja!!kb.2 hónapja!!elég keveset vagyunk együtt(már mit a sex-re értem)kisebb nagyobb ok miatt!ha érdekel azt is elmondom!!múlt hónapba volt az első olyan hónap amikor tényleg ráfeküdtünk a baba témára!!ezért is kaptam síró görcsöt!!eddig azért sem fordultam igazán orvoshoz mert a ritka együttlét miatt sem jött eddig össze!!nettus!!lehet zavaros ha nem érted írd meg!!nettus!!
2011. nov. 16. 11:42
 84/1730 anonim ***** válasza:
100%

Vágom! :)

Akkor meg mond azt a dokinak,hogy több mint 1 éve próbálkoztok és hátha elküld kivizsgálásra!

Akkor te is megnyugszol,hogy nincs semmi bajotok!

Tudom,hogy az ember rögtön babás akar lenni ahogy kigondolja, de sajnos ez nem így működik! :(

Ha neked mindig 30-32 naposak a ciklusaid,akkor az együttléteket a 16 és 20. nap közöttre sűrítsétek!

Azaz 16, 18 és 20. napon okvetlen legyetek együtt!

syl

2011. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/1730 A kérdező kommentje:
én is vágom amit írsz!!először nekem kell elmennem a dokihoz és aztán a páromnak is??igaz??nettus!!
2011. nov. 16. 12:00
 86/1730 A kérdező kommentje:
igazság szerint áprilisba voltam dokinál az előtt meg nem is tudom pontosan mikor!!mert akkor már én szerettem volna babát de nem küldött sehova csak megvizsgált!!április előtt amikor voltam (nem tudom melyik hónapba)talált cisztát de meg kellet várnom míg újra megjön és elmúljon( ez volt április)de akkor már felszívódott a ciszta!!nem hiszem,hogy az lenne mert akkor kimaradna a menszim!!tehát nem hiszem,hogy szervi bajom lenne!!legalább is remélem!!a páromnak hova kellene mennie??nettus!!
2011. nov. 16. 12:07
 87/1730 anonim ***** válasza:
100%

Neked egy teljes hormonális vérvételt kell csinálni a ciklus 3. és 21. napján. Nőgyógyásznak kell beutalót adnia a laborba.

A párodnak meg spermavizsgálatot kell kérni,de ezt is a nőgyógyász adja.(mármint beutalót)

Első körben ennyi, aztán meg eredményfüggő,hogy mi történjen.

Menj el, egy próbát megér! :)

Syl

2011. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/1730 A kérdező kommentje:
értem!!valószínű csak elkel mennem hozzá!!neked milyen hosszúak a ciklusaid?hány naposak?vezeted valahol??mikor kellene most megjönnie??nettus!!
2011. nov. 16. 12:34
 89/1730 anonim ***** válasza:
100%

28-29 naposak a ciklusaim és 4-5 napig tart.

Már írtam,hogy tegnap jött meg. :)

Már nem vezetem, régen én is használtam a ciklus.hu-t de ráuntam 1 év után.

A naptárba beírom amikor megjön és ennyi.

Már csak este leszek...!

Szép napot!

Syl

2011. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/1730 A kérdező kommentje:
én is nem sokára el kell mennem!!majd este lehet leszek!!de nem biztos!!ha nem akkor ne haragudj meg!!de reggel biztos leszek!!te hány óra fele szoktál itt lenni??ha egyáltalán szoktál!!nettus!!
2011. nov. 16. 12:42
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!