Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermeket akarunk de kijön,...

Gyermeket akarunk de kijön, így lehet?

Figyelt kérdés
bármilyen pózban bármilyen mélyre is "élvez" a férjem mindíg utánna kifolyik ami felment, így lehet belőle gyermek? tanácsokat kérek hogy lehetne könnyen gyerek (nem védekezünk)
2011. okt. 15. 18:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
58%
20 évesen gyereket akarsz egy férfitól akit 2 hetente látsz? örülj neki hogy nem estél eddig teherbe és kezdj el védekezni.
2011. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
utolsó... attól, hogy ilyen tudatlan a kérdező, ahhoz nekünk semmi közünk,hogy kitől akar gyereket. és benne van a kérdésben FÉRJÉTŐL szeretne babát. szóval nem csak egy jött ment pasitól szeretné. úgy éreztem valahol meg kell védenem a kérdezőt, de azért hozzá tenném ez egy értelmetlen kérdés.
2011. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
44%

Férje?

és 2 hetente találkoznak?(mert nem azt irta h 2 hetente jön haza,hanem h találkoznak)


amugy az 5. menet után jo h nem folyt ki semmi,sztem a pasiban se volt már semmi 5 menet után....

2011. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
utolsó előtti: köszönöm. Utolsó: Igen tudod ő dolgozik és tanul ahogy én is de áprilisban már befejezzük a sulit. és koleszosok vagyunk mindketten ugyanott, de neki minden 2. héten gyaxás hete van míg nekem minden hetem sulis. így minden második héten 5 napot nem látom. ennyi. de mire meglenne a gyerek már lenne szakmánk éretségink, az eltartás nem lenne probléma! külön élünk a szüleinktől és a 2nk eddig és még megkeresett pénzébe bőven beleférne
2011. okt. 21. 16:40
 25/28 anonim ***** válasza:
44%
hol fogtok élni? koleszban a gyerekkel? gyesből és a férjed keresetéből?
2011. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
rohadt jó az anyagi helyzetünk :) belefér :) 50 milliós lakásunk van, itt nálunk 3 autó (tervezünk 4.et) ... a drágábbik fajta egy halom háziállat :) pénz az nem jelent gondot
2011. nov. 11. 17:57
 27/28 anonim ***** válasza:
nyilván van lakásod és koleszban élsz.ha már hazudsz legalább csináld jól.
2011. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
100 kmre a sulimtòl. a balatonon tanulok pàpàn lakom.
2011. nov. 11. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!