Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemesek, lombikosok?

Inszemesek, lombikosok?

Figyelt kérdés

első kivizsgálástól a pozitív tesztig kinek mennyi időbe telt mire sikerült?és mit csináltak(inszem,lombik) és hányadikra sikerült?bocs a sok kérdésér

köszi előre is


2011. okt. 16. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi 2,5 éve csináljuk, vizsgálatok, idöpont ide, idöpont oda, ujabb vizsgálatok. Még nem teszteltem pozit :(

Inszemünk már volt 2, de nem sikerült. Ha 6szor nem sikerül, mehetünk lombikra, de ott is kb 1 év a várólista. És ha az elsö nem sikerül, ugy tudom fél évet várni kell a következöre.

2011. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úristen!:-/hát sajnálom hogy nektek még nem sikerült!ki tartás sok sikert!mi a párommal most vagyunk túl a második vizsgálaton 24.-én mondják meg hogy mit tudnak velünk "kezdeni"!mi eddig 3hétnél tartunk a 2 vizsgálattal Tapolcán!Eddig gyorsnak tűnik remélem így is lesz!:-)
2011. okt. 16. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi 8 éve rohangálunk orvostól -orvosig,ilyen olyan kivizsgálásokra.Most vagyok benne a 6. lombikomba:(
2011. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó ez brutális :( 8 év? Voltak problémáid amiket orvosolni kellett?

Mi tavaly márciusban indultunk kivizsgálásokra akkor már nem védekeztünk 4 éve ,velem minden rendben párom viszont lebetegedett és nagyon rossz spermeképe lett, aztán 3 havonta kellett tesztet csináltatnia de minimális javulás volt csak és akkor irányítottak minkdet lombikra ,inszem nem is volt. Fél év várólista volt és végül első lombik május-júniusban volt sajnos nem sikerült,aztán volt kis szünet,visszakaptam az egy fagyibabát de sajnos egy hete derült ki hogy nem sikerült. Most jön a 3.lombik

2011. okt. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És kérdező, te hová fogsz menni meddőségibe? Nálam is sajnos ez esedékes már, és nem tudom, hová menjek. Hová érdemes. Nem tudom, hogy a fizetős jobb-e mint az állami. Meg semmit. Te?
2011. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi tavaly júni végén voltunk először konzultáción. Azóta volt 3 inszem, 1 lombik (áprilisban), utóbbi méhen kívüli terhességgel.Úgyhogy pozitívat sose teszteltem... Majd hátha köv. lombinál.
2011. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mi Tapolcára járunk!Novemberben lenne 6.éve hogy nem jön a gólya!dokitól dokihoz futkoztunk mi is!Elméletileg velem minden rendben páromnak nagyon kevés a sperma száma!múlt hónapban volt neki összesen:1M

Szóval okt.24.-én derül ki hogy mit fognak velünk majd kezdeni!

2011. okt. 17. 13:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok!

Ugy tudom, 5M alatt nem is csinálnak inszeminációt, egyböl lombikra küldenek.

Nekem furcsa, h ilyen sokáig tartott Nektek, hogy eljussatok idáig!

Mi Szegedre járunk, nagyon meg vagyok velük elégedve!

2011. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10:05-ös:Igen, közben 2-szer voltam méhenkívüli terhes,majd kiderült IR-es vagyok,de azt egy év alatt kikezeltük!Ennyi, csak nem tapad meg a baba:(
2011. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezö!

Mit mondtak az okosok Tapolcán?

2011. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!