Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
 1121/1231 anonim ***** válasza:
én nem díszítem ki a lakást mert itthon sem leszünk!!semmi tünetem sincs!!szerintem meg fog jönni mert elkezdtem pattanásos lenni!!igaz most jobban mint előző hónapokba!!nettus!!te szoktál pattanásos lenni??vagyis amikor terhes lettél??
2011. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1122/1231 anonim ***** válasza:
szia orsi!!mizus veletek??még mindig rosszul érzed magad??nettus!!
2011. dec. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1123/1231 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagyok valami jól, ez már ugy látszik így marad egy darabig. Most mikor terhes lettem nem nagyon voktak pattanásaim.
2011. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1124/1231 anonim ***** válasza:
szia!!na most van rajtam egy pár pattanás!!de nem reménykedek!!tök felesleges!!igaz 11 óra fele mértem a hőm tudom még mindig nem számít de azért megmértem 36,7 volt!!nettus!!
2011. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1125/1231 anonim ***** válasza:
szia orsi!!mizus veletek??remélem a terhességi tünetek nem gyötörnek!!már megint folyásom van!!úgy éreztem reggel mintha bepisiltem volna!!bocs,hogy így írtam de érzem,hogy folyásom van!!ugye ez már a nem várt előjele??nettus!!
2011. dec. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1126/1231 anonim ***** válasza:
ja ez lemaradt!!még kemény 10 nap!!nyugtass már meg ugye ez menszesz lesz??a folyáson kívül semmi más nincsen!nettus!!
2011. dec. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1127/1231 anonim ***** válasza:

Szia! Elég ramatyul vagyok, sokat pihennek, mert akkor nem vgayok szarul. Védőnőhöz kéne mennem, de ahhoz össze kell szednem magam.

A folyásra nem lehet adni, nekem mikor ilyen folyásom vpét akkor volt ovum. 10 nappal a mensi előtt még bármi lehet, erre nem szabad alapozni.

2011. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1128/1231 anonim ***** válasza:
szia!!sajnálom,hogy rosszul vagy!!nem is fogok alapozni a folyásra!!már nagyon álmos vagyok!!3 és fél órát aludtam!!na mindegy!!szerintem meg fog jönni!!egyre több pattanás jött ki rajtam!!nettus!!
2011. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1129/1231 anonim ***** válasza:

Messze van még az a mensi. Viszont januárban aztán tényleg menjetek el orvoshoz. Szerintem sokkal nyugodtabban állsz majd utána a dolgokhoz.

Holnap csinálok egy jó kis húslevest nagyon megkívántam.

Hol lesztek helyileg karácsonykor?

2011. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1130/1231 anonim ***** válasza:
szia orsi!!igen messze van még a menszesz!!csak azt vettem észre,hogy mióta elvileg volt pé-m folyamatosan van kisebb nagyobb folyásom!!én ma borsó levest csinálok kenyér galuskával!!nagyon imádom!!egy évbe kétszer szoktunk elmenni anyósékhoz!!nyáron és télen vagyis karácsonykor!!anyósomék Battonyaiak!!nem tudom most elkeseredjek vagy örüljek mert leeset a hőm!!36,3 volt reggel!!ha tényleg a ciklus 17.napjánál volt a pé-m akkor most vagyok elvileg pé után 8,9 nappal!!a ciklusba 24. napnál tartok!!most akkor mi van??nem értem!!szerinted??nettus!!
2011. dec. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!