Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
 1131/1231 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem előszőr is nyugodj meg. Én sajnos nem értek a hőgörbékhez, nem tudom miért eshetett le a hőd. Ennek sok oka lehet.

Mára határozottan jobban vagyok bár maradt az émelygés, de kevésbé, feltankoltam itthon banánnal almával meg naranccsal.

2011. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1132/1231 anonim ***** válasza:
szia orsi!!örülök,hogy egy kicsit jobban vagy!!még mindig lent van a hőm!!igaz nem 3:40-kor mértem!!36,3 volt még mindig!!múlt hónapba nem volt ilyen!!már rég fent volt a hőm ilyenkor!!ma vagyok a ciklus 25.napjánál!!ja és se híre se havva a menszinek!!nem érzem,hogy meg fog jönni!!semmi erre utaló tünetem nincsen!!mi történik velem??nem értem!!nettus!!
2011. dec. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1133/1231 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt én sem értem miért ilyen alacsony a hőd.:( Lehet valalmi hormon probléma van, vagy talán nem is volt ovud.

Holnap megyek védőnőhöz, képzeld vinnem kell pisit.

2011. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1134/1231 anonim ***** válasza:
szia orsi!!én csak reggel szoktam itt lenni mert csak ilyenkor van egy kis időm!!te mindig este vagy??na mindegy!!azért írok!!szerintem nincs hormonommal semmi baj legalább is remélem!!ma reggel szépen felment a hőm!!36,6 volt reggel!!elég furcsa mert még ilyen nem volt!!még mindig van folyásom de már nem sok!!és semmi jele a nem vártnak!!nem is tudom reménykedjek-e egyáltalán!!ciklus 26.napjánál tartok!!szerinted??nettus!!
2011. dec. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1135/1231 anonim ***** válasza:

Szia!

Reménykedni mindig kell, addig amíg nem jön meg.:) Nem szabad feladni.

Mostanában nem voltam délellőt csak délután vagy később. Elég rosszul alszom, mert éjjelente háromszor megyek ki pisilni, ez eléggé megkavar.

ÉN mindig szorítok Neked! Mert tudom, hogy te is át fogod élni ezt a csodát és nemsokára erről lesznek kérdéseid.:)))

2011. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1136/1231 anonim ***** válasza:
köszönöm a drukkot!!az a érdekes megint nem feszül és nem is fáj a mellem!!na most kezdődött a alhasi szurkálódás!!de nem görcsölök!!a folyásom is elmúlt szinte teljesen!!2 napig 36,3 volt a hőm de ma már felment!!előtte (igazán nem szoktam figyelni a folyásomat)csak most feltűnt,hogy csak reggel volt és egész nap semmi!meg a másik nem is folyásom volt inkább annál sűrűbb volt!!meg a wc-be is inkább olyan sűrű volt bocs,hogy így írtam!!tehát össze volt állva!!nettus!!
2011. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1137/1231 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy most volt esetleg peteérésed? Nem mindig van közép időben.

Voltam védőnőnél az első találkozó több mint egy órás volt, és sok kérdésemre válaszolt. Megkaptam az összes beutalót, holnap talán az első vérvétel is meglesz, ha ügyesen tudok intézkedni. Még mindig nem fogtam fel teljesen, hogy terhes vagyok.

Tényleg szurkolok Neked!:)

2011. dec. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1138/1231 anonim ***** válasza:
szia orsi!!örülök,hogy voltál a védőnőnél!!remélem én is nem sokára itt tartok!!pont azt akartam kérdezni,hogy nem-e most volt a pé-m??!!ja és én erre soha nem is gondoltam már mint,hogy ilyen soká lenne!!mindig a ciklus.hu-ra hagyatkoztam és ilyenkor már nem is nagyon voltunk együtt!!sűrítettük az együttléteket így nagyobb az esélye a babócának!!eddig sajnos elég ritkán voltunk együtt(nem mintha nem lenne jó)és ezért se nagyon rohanok az orvoshoz!!megpróbáljuk először természetes úton ha nem sikerül jöhet az orvos!!még csak igazán két hónap telt el!!sűrű együttlétre értem!!volt sajnos olyan hónap is amikor egy hónapba max 4-szer voltunk együtt vagy annál kevesebbszer!!érted??így nem csodálkozok,hogy nem jött még össze a babóca!!két napig lent volt a hőm harmadik napra ment föl 3 tízedet!!2 napja van fent 36,6-on!!és tegnap este voltunk együtt!!szerinted??jókor voltunk együtt??vagy már késő volt??segíts!!nettus!!
2011. dec. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1139/1231 anonim ***** válasza:

Szia!

Megmondom őszintén amióta babaprojekt elindult volt nálunk is, olyan hónap amikor nem voltunk együtt sűrűn. Sajnos az embernek vagy nincs kedve vagy fáradt, így meg elég nehéz. Szerintem nincs rá recept, hányszor kell együtt lenni az a lényeg, hogy szeressétek egymást és a babád egy ilyen szeretett teljes környezetbe jöjjön.

A ciklus. hu szerint nekem 5 nappal volt pé-m. Igazából az vele a gond, hogy átlagol, Nálad viszont sokat segít az, hogy méred a hődet. Abban igazad van, hogy inkább előbb próbálkozni kell, de aztán tényleg nem árt orvoshoz menni. Tudod én azt vettem észre sokkal stresszesebb voltam mikor nyáron a dokihoz rohangáltam, amikor ez lecsengett, akkor már sokkal könyebb volt. Persze most hülyén jön, akkor miért mondogatom menj el, azért mert egy idő múlva tényleg nem árt elmenni.

Alig várom már, hogy Te is gyere egy jó hírrel!

2011. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1140/1231 anonim ***** válasza:
köszönöm!!aranyos vagy!!hát kíváncsi leszek mi lesz ebből!!még legalább 2 hét mire kiderül!!ha egyáltalán most volt a pé-m!!már abba se vagyok biztos!!a hasam alja szurkál már most már a másik oldalt is!!vagyis mindkét petefészkem!!basszus nem tudom mi van??megöl ez a bizonytalanság!!szerinted??lehet menszi??
2011. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!