Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy történik a méhszáj...

Hogy történik a méhszáj összevarrása? Altatásban, vagy érzéstelenítővel, vagy nem is lehet érezni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mikor befektettek a kórházba volt ott egy csajszi akinek összevarták a méhszáját, és neki altatásban csinálták. Mikor felébredt nem fájt neki, de 24 óráig nem kelhetett fel wc-re sem.
2008. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szió! ezt akartam én is kérdezni, mivel én 24 hetes leszek holnap, és nyitva a külső és középső méhszájam is, 3110. Te hány hetes vagy? Mennyire vagy nyitva? Miért kell összevarrni? Köszi, ha válaszolsz!
2008. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia én 23hetes vagyok, de nekem még csak a külső méhszájam van nyitva, és nem biztos hogy varrnak, csak megvan rá az esély.
2008. szept. 9. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek is összevarrták a méhszáját, és altatásban csinálták. Biztos, hogy semmit nem lehet érezni.
2008. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a választ! Pihizz sokat és vigyázz nagyon magatokra!
2008. szept. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Szia!

Nekem is ilyen értékeim voltak a második két terhességennél. A méhszáj összevarrásáról azért megoszlanak a vélemények. A műtét görcsöket okozhat, ha arra hajlamos valaki. Én orvost váltottam ,mert az első varrni akart, a másik szigorú fekvést ajánlott, de nálam ez bevált, és nem lett semmi gond. Mondjuk én nem vagyok orvosi beavatkozás párti. De te döntesz! Szerintem még kérdezz rá az orvosnál, mert van, akit csak akkor varrnak, ha a belső méhszáj is kezd kinyílni.

Sikeres és boldog babavárást!

2008. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 22 hetes kismama vok,már múlt héten kiderült,h vmi nem oké a méhszájammal meg a méhnyakammal se!C 2100 volt az értékem,ma voltam vissza és jövő héten be kell feküdnöm,összevarják,nem tudom,h altatásba csinálják-e vagy sem,semmi sejtésem sincs,pláne,h az első baba császáros volt!De ígérem,h ha hazaengednek megírom,h mi és h történt!

2009. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
aranyos vagy d már nm aktuális kérdés, már lassan 9 hós a babóm:)
2009. szept. 14. 14:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Húú bocsi,elnéztem a dátumot,1évvel:)Ne, is néztem h 2008-as volt a kérdés,én is csak kerestem,h h történik,mert nagyon félek tőle...inkább az ismeretlntől,meg h utánna emelhetek-e,meg h ezzel "megoldódik" a baj?!Kérlek,ha van tapasztalatod,írd meg nekem privátba!
2009. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 EscGina válasza:
Szia! Végül varrtak? Én 16hetes vagyok, de szivárog a magzatvíz, ma közölték h szerdán varrnak, de még aznap hazaküldenek, tartok tőle.... Ezért is érdekel hasonló tapasztalat....
2014. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!