Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A debreceni Kaáli intézetben...

A debreceni Kaáli intézetben dolgozó Dr. Leskó Róbertról szeretnék tapasztalatokat, véleményeket?

Figyelt kérdés
Milyen emberileg? Milyen szakmailag? Kinek sikerült nála a lombik és hanyadjára?
2011. máj. 12. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Most fogsz hozzá menni? Nekem van rola véleményem, de ide nem fogom ki írni! Privátod meg nem adtad meg! Mikor jelentkeztél be és mikorra kaptál időpontot?

2011. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ma jeletkeztem be és aug. 10-re kaptam időpontot.
2011. máj. 12. 19:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyébként az előtted lévő kérdés az enyém! Abbol kisilabizálod a tényeket!
2011. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elolvastam. Sajnálom, h egyik sem sikerült. Esetleg megkérdezhetem, h nálatok mi miatt van szükség lombikra?
2011. máj. 12. 19:29
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem 2 ismerősöm volt Leskónál és mindkettőjüknek sikerült.
2011. máj. 12. 19:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem endometriózisom van. A férjemmel minden rendben van.

Egyébként nagyon rendes orvos. Nagyon kedves és odafigyelt rám mikor valamien beavatkozás volt. Nem hibáztatom őt amiért nem sikerül. Valószinüleg mindent meg tett eddig.

2011. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekem PCO, hyperprolactinémia, I. stádiumu endometriózis és sperma ellenes antitest termelés. Már volt 3 inszemünk. Ma 1 hete volt laparom, ahol kiderült az endo. Azt mondta a dokim, h még nagyon kezdeti volt és sikerült teljesen eltávolítani. Gyógyszert se kell szednem rá.

De még most a lombikig lesz még 1 inszemünk.

2011. máj. 12. 19:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem ő volt az orvosom, a második lombik sikerült. Nagyon kedves volt, amúgy nem orvos függő a dolog, kicsit csúnyán hangzik, de szabályosan futószalagon megyünk mi lányok! Nekem ő így bevált!!


18 h lombikos km

2011. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon korrekt dokinak tartom. Ő kezelt és csinálta a lombikom. Szerencsére sikerült. Én csak pozitívan tudok róla szólni.
2011. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy nektek cakli-pakli mennyibe került a lombik?

2011. máj. 13. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!