Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogigátlót szedni nem szedni...

Fogigátlót szedni nem szedni ilyen esetben? A többi lent.

Figyelt kérdés

Ha ugy érzem hogy nem biztos hogy van peteérésem, és ha mondjuk egy hónapig szednék Triregol fogigátlót, utánna lenne inkább peteérésem?

ez elég hülyén hangzik, csak azért mert miután én abbahagytam x sok év után a fogamzásgátlót, utánna nagyon éreztem hogy ovulálok, lassan egy éve nem szedem és egyre kevésbé érzem is meg volt olyan hogy nem volt egy hónapban peteérésem.szerintetek?


2011. okt. 21. 15:13
 1/3 Manka68 ***** válasza:
Abbahagyás után tényleg nagyobb az esély, de ez csak rövid ideig tart. Ha már az első alkalommal is babára gyúrtatok, és nem jött össze, akkor nem valószínű, hogy most segít. Inkább vizsgáltassátok ki magatokat. a peteérésre más módszerrel hatékonyabban is rá lehet segíteni, ráadásul a babához nem elég az ovu, kell még pár más dolog is, hogy működjön, és ezt így kísérletezgetéssel elég nehéz kideríteni.
2011. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
abbahagyás után két hónappal terhes lettem, azért gondolom, csak hogy egy hónap elég lenne e.
2011. okt. 22. 08:39
 3/3 Manka68 ***** válasza:
Szerintem a closti hatásosabb, és nem kell egy hónapot kihagyni. :-)
2011. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!