Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 éves kórban már késő...

30 éves kórban már késő gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Még nincs gyerekem és úgy érzem már elkéstem a gyerekvállalással a korom miatt.
2011. okt. 23. 16:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hogy legyen itt egy fiatalabb válaszoló is.Én most 2 hónap múlva 25 leszek de van egy 3 éves fiam.Nem vagy lekésve semmiről.Fura mert nekem meg pont az a gondom,hogy mikor oviba viszem a gyereket én érzem magam rosszúl,hogy fiatal vagyok.Viszont mikor iskolás jártam nekem tényleg rossz volt,hogy az én anyukám negyvenegynéhányéves volt a többieké meg fiatal.
2011. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok, 4 hónapja szültem az elsőt, és már én is öregnek éreztem magam, de csak azért, mert anyukám engem 18 évesen szült, ezt a példát láttam...mindenesetre jobban belegondolva, örülök, hogy már most szülhettem, hiszem még csak most államvizsgázom, de a férjem dolgozik(1 évvel öregebb nálam), van saját lakásunk, amiben a gyerkőcnek külön szobája van, és van autónk...nekem mázlim volt, hogy már most szülhettem, ha nekem is meg kellett volna várni, mire kariert futok be, bizony én is 30 felett szültem volna..

Ne izgulj, nem lesz semmi gond! :)

2011. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
"Kórban" biztos nem, max. korban! ;)
2012. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!