Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 éves kórban már késő...

30 éves kórban már késő gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Még nincs gyerekem és úgy érzem már elkéstem a gyerekvállalással a korom miatt.
2011. okt. 23. 16:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem késő!!! Én most vagyok 35. a harmadik babát várom, és most kezdte a nagy az ovit. Sok hasonló korú anyuka van, mint én, valamint vannak elég fiatalok is, de senki sem nézett ki senkit. Nekem nem volt fura, hogy egy kb feleidős anyuka mellett ültem.... :) Tökhelyes volt ő is. A kislányát is nagyon bírom, nagyon édes kis teremtés anyukájával együtt.

Egyébként érdekes egyesek hogy állnak az emberekhez. Gondolom az a bizonyos anyuka kinéz minden nála idősebbet az oviban... de hát ez az ő baja.

2011. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
majd amikor a férjed megy a gyerekért vagy a szülőire és szemet vet a csinosabb fiatalabb másik anyukára akkor vagy félrenézel vagy mit csinálsz? Akkor mjd nem lesz olyan helyes az az anyuka neked
2011. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%

Úúúúúúú de utálom az ilyen lenéző nőket!

És mi van ha valakinek nem sikerül! Senkinek nem kivánom azt a szenvedést amin mi is keresztül mentünk 3 év alatt!

Kedves kérdező én 33 leszek mire megszületik és egyálltalán nem érzem magam öregnek. A sorsot nem lehet kielőzni!

2011. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

Mekkora marhaság! Azért szüljek minél korábban, nehogy a férjem szemet vessen a nálam fiatalabb anyukákra az oviban??? Érvelés a javából. HAHAHA!

Amúgy meg miért kell szegényt ilyenekkel riogatni? Abszolút nem tartozik a tárgyhoz. Persze, biológiailag ideálisabb előbb, de még ebben az életkorban sincsen különösebb kockázat. Ráadásul nem csak biológiai szempontok vannak, de ezt nem akarom sorolni. Csak egy példa: lehet, hogy az, akinek a párja szemet vet a másik anyukára, túl "korán" szült, mert még nem találta meg a megfelelő társat. Ennyi.

Szerintem semmiről nem vagy lekésve. :-)

2011. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!

Nem vagy el késve semmivel!Én 32 vagyok.Négy éve szeretnénk az első babánkat de mostanra jutottunk oda,hogy csak lombikkal lehet amit egy hónapja kezdtünk és ki tudja mikor lesz eredménye!Néha félek én is attól,hogy mennyire fogok fiatalosan gondolkodni ha a gyerekem kamaszodik de ez csakis rajtam múlik teljesen mindegy mennyi idős leszek!

"Kedves"rosszindulatú válaszoló!Csak egyszer kerülnél olyan sorstársak kezébe akiknek velem együtt hosszú évekbe telik teherbeesni biztosan meg kapnád amit érdemelsz!Vagy ennyire sötét vagy,vagy ennyire megkeseredett!!!Mindegy melyik,mindenesetre szánalomra méltó a gondolkodásod és én csak sajnálni tudlak!

Sok sikert minden 30-alatti vagy feletti babára vágyó nőnek!!!

2011. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%
szia! Latom nem en vagyok az egyeduli 32 eves,akinek nincs csemete.kicsit en is felek,h lemaradok a nagy lehetosegrol,hiszen van partner,de nem lehet meg nalunk kozos babarol almodozni!nem is elunk meg egyutt.es ha vele sem tudunk zoldagra vergodni,kereshetek uj apajeloltet.ami nem 2het lesz.nos nem kell ketsegbe esni, vannak rosszabb helyzetben levok is.a korrol meg csak annyit,h en nem erzem annyinak magam.mint amennyi vagyok,es nehany no aki ennyi idos,csak jelenthet!sok boldogsagot az erkezo gyermekeitekhez!
2011. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 27 éves koromig nem volt megfelelő partner. Aztán 28 éves javában elmúltam amikor elkezdtünk probálkozni, most 30 leszek és még mindig nem jön sajnos a babóca.

Engem nem igen fog érdekelni ki milyen öregnek néz majd, főleg mert anyukám a tesómat 31 évesen szülte és volt nála sokkal idősebb szülő is.

2011. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
ha jól számoltunk,pont a 29.szülinapom körül estem teherbe-lehet pont aznap,mikor a férjem megkérte kezem.:)ez 2009-ben volt.most ismét babás vagyok,pont 2 év lesz a 2 kislány között,márciusban szülök....viccesen mondtam is a férjemnek,jó lesz,ha egy ideig felhagyunk a romantikázással szülinapon:Dterveztük mindkét babát,és nagyon szerencsések vagyunk,mert rögtön összejött.nem érezzük magunkat öregnek hozzá,sőt úgy gondoljuk,hogy -nevezzük sorsnak,vagy istennek-akarta így,pont időben,pont jókor,hiszen az első baba előtt 9 hónappal találtunk egymásra.sok kitartást,és pozitív teszteket kívánok a babát akaróknak,és jó egészséget mindenkinek
2011. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

18.44-es vagyok:

csak az utánam válaszolónak üzenem, hogy apa hordja a gyerekünket ovodába... és nem akadt meg senkin a szeme. Hopp!

Lehet Te ennyit nézel ki a férjedből, de nem magadból kell kiidnulni!


Kedves kérdező- ne haragudj, nem akarok vitatkozni itt senkivel- de nehogy azt hidd, hogy a fiatal anyukák mások férje miatt hordják a gyerekeiket ovodába.... Uh- milyen emberek vannak itt.

Szóval nyugodtan szüljél, és legyél nagyon nagyon boldog, akárcsak mi itt a többség, 30év feletti anyukák.

Mindenkinek sok boldogságot a gyermekéhez!

2011. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan már idős elsőszülőnek voltam elkönyvelve, mert 38 évesen szültem az első babámat, de hidd el, semmivel sem volt nehezebb a kihordása, vagy maga a szülés. Makkegészséges fiam született és egyáltalán nem is foglalkoztatott a korom. Fiatalos, későn érő típus vagyok. 30 évesen még el akarták kérni a személyimet a boltban, mert cigit akartam venni a páromnak. :) Szültem volna egyébként én hamarabb is, ha megtaláltam volna az igazit, de nem így lett. Ja! És most készülünk a második babára. Most 41 vagyok, és mire megszületik 42. És totál rendben van ez így.
2011. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!