Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek, remélem nem...

Nagyon félek, remélem nem vagyok terhes ugye?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 év után elváltunk. Most vagyok a 32. napban, hogy nem jön meg 29. napra szokott megjönni.

Fogyókúráztam, az étrendem elég rossz volt, és az időkben sok stressz ért. Remélem ez az oka!

De van ezek mellett olyan problémám, hogy este hányinger gyötör, és néha rám tör az érzés, hogy mindjárt megfog jönni. De aztán semmi. Fehér folyásom van...

Ugye ne izguljak?:((((

Fogamzásgátlót nem tudtam szedni, egyéb okok miatt (Szív)


Iszonyatosan félek!!!!!

Ennyire nem lehetek szerencsétlen...Nagyon magam alatt vagyok!


2011. okt. 24. 00:10
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) Ígérem megírom! Elvileg, holnap tesztelek, reggel! Szóval írom, hogy a 2. mi lett...remélem negatív (még). Sajnos nem így terveztem... Pedig ha ez fél évvel ez előtt történt volna...Örültem is volna. De jobb ez így...ha lehet ezt mondani....
2011. okt. 29. 01:45
 42/43 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2011. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Szia! Még nem, inkább pénteken nőgyógyász...most már 12.napja késik.
2011. nov. 2. 15:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!