Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek, remélem nem...

Nagyon félek, remélem nem vagyok terhes ugye?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 év után elváltunk. Most vagyok a 32. napban, hogy nem jön meg 29. napra szokott megjönni.

Fogyókúráztam, az étrendem elég rossz volt, és az időkben sok stressz ért. Remélem ez az oka!

De van ezek mellett olyan problémám, hogy este hányinger gyötör, és néha rám tör az érzés, hogy mindjárt megfog jönni. De aztán semmi. Fehér folyásom van...

Ugye ne izguljak?:((((

Fogamzásgátlót nem tudtam szedni, egyéb okok miatt (Szív)


Iszonyatosan félek!!!!!

Ennyire nem lehetek szerencsétlen...Nagyon magam alatt vagyok!


2011. okt. 24. 00:10
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Senkinek sincs joga véleményt mondani a másikról pláne úgy nem,hogy nem is ismeri az illetőtt!!Ki nem bírható az a személy aki szeret másokon bíráskodni.Az élet más területén lehet meg pont ő nem megfelelően csinálja a dolgokat.Azért ha 8 évig így védekeztek nem hiszem,hogy gondólta volna,hogy pont most lessz terhes.Más is van úgy,hogy későn jön rá,hogy nem mebízható a párja mert idő kell sok embernek hozzá.Viszont legalább rájött és nem marad egy olyan kapcsolatba amibe nem lenne boldog az élete.A kérdés feltevésekor nem hiszem,hogy véleményt kért tőletek a személyéről.
2011. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
?
2011. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

"De azért az vicces, hogy otthagyja a pasiját, mert felelőtlen. Mintha ő nem az lenne! Na, de azt is furcsállom, hogy talált olyan fickót, nem is egyet, aki évekig gumi és mindenféle védekezés nélkül szexel. Azért ez elmond egy s mást az értelmi színvonalukról.

Szóval nagyon is összeillenek ő meg a ex. Nem tud megbízni a volt pasijában? Na, és? Miért, benne talán meg lehet bízni? Még olyan alapvető kérdésben sem, mint a fogamzásgátlás.

Szóval összevalóak."

SZERINTEM A KÉRDEZŐ NEM ERRE VOLT KÍVÁNCS.NE TÉRJÜNK EL OLYAN DOLGOKRA AMI NEM A MI DOLGUNK.ABBAN KÖVETETT EL SZERENCSÉTLEN HIBÁT,HOGY ELÁRÚLTA A RÉSZLETEKET ÉS MEGNYÍLT S MINDJÁRT MEGTÁMADTÁK.AKI ÍTÉLKEZIK AZ ELŐSZÖR NÉZEN KÖRÜL A MAGA ÉLETÉBEN IS!!!

2011. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket! Még ha nem is arra kaptam!

A teszt negatív lett, de viszont még mindig semmi:(

2011. okt. 25. 16:40
 35/43 anonim ***** válasza:
ha megvigasztal:nekem 2-3 napot szokott késni.most 1 hónapot kimaradt.minden terhestünetet produkáltam.aztán mikor elérkezett a köv mensi időpontja,megjött.
2011. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el.Ne félj.Bisztos csak késik.Viszont ha még is babás vagy akkor se a világ legrosszabb dolga történik veled,sőt,lehet most úgy érzed rossz de hidd el a legszebb dolog lessz az életedbe.Lehet még a pároddal is kibékűltök ha viszont nem akkor is minden rendben lessz.
2011. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen 4. lassan 5. napja késik...eddig nem csinálta...elég érzékeny tesztet vettem.

De lehet nem is ott a hiba... Eléggé lefogytam 170cm vagyok és 52kg. Meg a stressz, de akkor is hányingerem van...Ha van valami változás ígérem írok...Köszönöm az érdeklődéseket...igazán jól esik.

2011. okt. 25. 18:00
 38/43 anonim ***** válasza:
Nekem sem mutatta ki a teszt,nem is jött meg és hányingerem is volt.1,5éves a babám.
2011. okt. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi... Szerintem újra tesztelés lesz egy pár nap múlva:/ A legszebb, hogy a volt páromnak ezt elmondtam, a reakciója azért meglepett: "Jó, és most mit csináljak" Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, mindent elképzeltem róla csak ezt nem.
2011. okt. 26. 19:09
 40/43 anonim ***** válasza:

Tesztelj mégegyszer! És ha ez is negatív, szerintem nem kell aggódnod. Múltkor nekem 24 napot késett csak úgy... AZelőtt és azóta sem késett... :) De ha mondjuk még egy hétig nem jön meg, menj el orvoshoz, mert lehet egy ciszta is vagy bármi más...

Írd majd meg mi lett a második teszt eredménye! Én a Corax tesztre esküszöm, dm-be lehet kapni! Nekem mensi előtt 3 nappal erős pozitív volt!

2011. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!