Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek, remélem nem...

Nagyon félek, remélem nem vagyok terhes ugye?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 év után elváltunk. Most vagyok a 32. napban, hogy nem jön meg 29. napra szokott megjönni.

Fogyókúráztam, az étrendem elég rossz volt, és az időkben sok stressz ért. Remélem ez az oka!

De van ezek mellett olyan problémám, hogy este hányinger gyötör, és néha rám tör az érzés, hogy mindjárt megfog jönni. De aztán semmi. Fehér folyásom van...

Ugye ne izguljak?:((((

Fogamzásgátlót nem tudtam szedni, egyéb okok miatt (Szív)


Iszonyatosan félek!!!!!

Ennyire nem lehetek szerencsétlen...Nagyon magam alatt vagyok!


2011. okt. 24. 00:10
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
mi lett a teszt eredménye?
2011. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Megy a drukk!
2011. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok már:)
2011. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Teszteltél már?
2011. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
naaaaa????????????Tuti pozi azért nem jössz:(
2011. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
0%

Én is kíváncsian várom a híreket!


De azért az vicces, hogy otthagyja a pasiját, mert felelőtlen. Mintha ő nem az lenne! Na, de azt is furcsállom, hogy talált olyan fickót, nem is egyet, aki évekig gumi és mindenféle védekezés nélkül szexel. Azért ez elmond egy s mást az értelmi színvonalukról.

Szóval nagyon is összeillenek ő meg a ex. Nem tud megbízni a volt pasijában? Na, és? Miért, benne talán meg lehet bízni? Még olyan alapvető kérdésben sem, mint a fogamzásgátlás.

Szóval összevalóak.

2011. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
41%

Azért ez szép! Nem tudom, hogy a védekezésnek ez a módja miért vált ki ellenérzést emberekből. Van akinek nem jut más. Vonuljon zárdába? Belegondoltatok már abba, hogy milyen annak a nőnek, akinek nincs más védekezési lehetősége, de minden aprócska hibától terhes lesz?

Én nem szedhetek gyógyszert. Nem bírom a spirált. Most kövezzetek meg, mert a pharmatex csodája mellett terhes lettem, és igen elvetettem, mert akkor szakítottam az élettársammal, és nem akartam a két nagy mellett egy harmadik babót is egyedül felnevelni. Jelenleg gumit használok, no de minek. Napi három elmegy ha férjem itthon van. A nagy számok törvénye miatt többször előfordul, hogy kiszakad, lecsúszik, stb.

Akkor marad a kimosakodás. Újabb kövezés.... egy ilyen kalandból is terhes lettem. Nem vetettem el, missed ab volt. Szóval a gumi se biztos.

Néha iszonyúan irigylem azokat, akiknek számolgatniuk kell, hogy összejöjjön a baba. Hát van akinek ennyire nem nehéz.

Anyum több mint 25 évig védekezett így. Ha jól csinálja az ember nem lehet baj.


Én sajnálom a kérdés íróját, mert baromi nagy bajban érzi magát, hozzáteszem joggal.

Nem hiszem, hogy megvetésre vágyna. Ezeregy más baja is van a rosszindulatú megjegyzések nélkül is.


Kedves önmagát hozzáértőnek, felelősségteljesnek gondoló utolsó hozzászóló.

Adj tanácsot. Hogy a p--ba védekezzek? Hallgatlak.

Ha ítélkezni tudsz, gondolom a megoldásokat is ismered!!!

2011. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Ahogy már írtam, gumival, illetve a ciklus közepén (mondjuk úgy a 11-17. nap között) egyáltalán nem közösülnék, még gumival sem. Ilyenkor másképp is ki lehet elégíteni egymást. Ha valaki nem szedhet tablettát, legyen annyi önkontrollja, hogy nem engedi be mindig magába a párját. Ezt mindkét félnek el kell fogadnia.


A kérdezőt pedig nem tudom sajnálni a síránkozása miatt. Úgy írja, mintha egyszer-kétszer fordult volna elő ilyen felelőtlenség az életében. De már 8 éve így csinálja. Tehát nem írhatja, hogy "hogy tehetettem ilyet", meg "jaj, ez nem is én vagyok". De, ez bizony pontosan ő. Hát, ki lenne, ha ezt rendszeresen így csinálja, nem most kéne rádöbbenni közel egy évtized után, hogy többet nem leszek ilyen felelőtlen. Eddig nem jutott eszébe egyszer sem, hogy nem így kéne? Buta, mint a tök. Ez az igazság.

2011. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak a szokásos fele időben van peteérésem. Eddig a két fiammal , és a sajnálatos másik két terhességemmel is 5 hetes voltam uh szerint, az elmaradt mensi után egy héttel. Ami azt jelenti, hogy nem csak a 11-17 nap között tudok teherbe esni, hanem rögtön mensi után is. Ha ennyire egyszerű lenne az egész, én is meg tudnám oldani. :(

okosabb nem lettem.

2011. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Előfordulhat ilyen nem kívánt extra peteérés bárkinél, de azért gumival jóval kisebb az esélye a nem kívánt terhességnek.

Meg azért ez nem túl gyakori. Lehet, hogy nálad igen, de egyáltalán nem ez az általános.

2011. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!