Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halovány teszt pozitívat jelent?

Halovány teszt pozitívat jelent?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 31-32 naposak,most 42 napnál járok késik a menstruációm(12 napot),eddig a napig nem teszteltem,mert nagyon össze vissza menstruálok,szokott sokat késni,így nem siettem el a dolgot.Ma viszont teszteltem egy nagyon halványat.Mindent az utasítás szerint csináltam, az első csík után vagyis a C után néhány másodpercre jött ki a T de nagyon halvány.Akkor terhes vagyok?
2011. okt. 25. 08:24
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Én olyan pálcikással teszteltem sötétkék az egyik vége a másikon pedig az írja MAX meg egy nyilacska
2011. okt. 25. 10:44
 12/24 anonim ***** válasza:
Nekem a halvány csik babát jelentett.Pár nap mulva erősebb lesz.Gratula.
2011. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Mindenképp írd meg a 2.teszt eredményét is!

De szerintem is terhes vagy Gratulálok! :D

2011. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Talán Pregimax plusz-t használtál :) Nekem is ezt adta a gyógyszerész. Szerintem terhes vagy, nagyon gratulálok és irigykedek :) Tájékoztass mi lett a kövi teszt eredménye, bár nem hinném hogy változott...
2011. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Az első nekem is nagyon nagyon halvány lett, és én nem is hittem el, hogy baba lehet. Szúrlát a hasam, fájt a cicim, mondom egyértelmű, hogy meg fog jönni, ez még csak az első hónap, ill... (3x voltunk csak együtt védekezés nélkül)... Majd csináltam még a köv napokban 4-5 tesztet (!!!) és egyre, egyre erősebb lett az a kis csík, de z utolsónál sem két egyforma erős csík látható, úgyhogy szerintem a Te kis halvány "csíkod", orvos szemmel, már kb 3-4 heteske :)


11 hetes boldog kismama :)

2011. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
szerintem ez pozitív! gratulálok :)
2011. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Várom az eredményt. Szerintem a következő tesztelésnél másik tesztett használj. Én az első alkalommal Gabrilt, a második terhességem alkalmával Illa tesztet használtam. Egyik alkalommal sem volt gond velük. A pozitív az azonnal pozitív lett.Szorítok!
2011. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
mi lett az eredményed?
2011. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hármat is teszteltem azután és egyre erősebb lett a csík el se hiszem, de igaz.Megyek dokihoz alig várom:) köszönöm a válaszokat,sok sikert nektek is:)
2011. nov. 3. 07:56
 20/24 A kérdező kommentje:
Amúgy most azon vagyok elakadva,hogy mindig azt érzem,hogy meg fog jönni,esténként görcsölget a hasam alja,tettem is fel kérdést ebbe az ügybe:)
2011. nov. 3. 07:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!