Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, ma csinaltam egy...

Lombikosok, ma csinaltam egy tesztet (10-es erzekanysegu) es halvany pozitiv lett, lehet, hogy ez is biokemiai terhesseg?

Figyelt kérdés
Ma vagyok ET12 napon, penteken lesz a Hcg vervizsgalat. Szerintetek ha halvany a teszt, az nem jo jel'ugye? ha 10-es a teszt, akkor mar eleg erosnek kellene lennie, nem?
2011. okt. 26. 08:51
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Én is válaszoltam neked!

Szívböl gratulálok nektek! Sok boldogságot!

2011. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom hogy egyutt orultok velem. En addig nem nyugszom meg, amig nem lesz szivhang. Ma mondtuk meg anyukameknak es anyosomeknak is a nagy hirt. Mindenkinek szivbol kivanom, hogy atelje ezt a boldogsagot.
2011. nov. 3. 22:35
 33/48 anonim ***** válasza:
Na mizujs? Jól vagytok?
2011. nov. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagytok azóta??? Voltatok dokinál???

2011. nov. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Volt egy kis ijedtseg, mert elkezdtem verezni, 1 het szigoru fekves + progreszteron szuri. TEgnap voltam uh-an, 1 baba van, 6 mm-es, volt mar szivdobogas, de meg a hangjat nem lehet hallani. A mehlepeny levalt egy kicsit, ezert volt a verzes, most mar helyreallo felben van, de meg mindig 10 nap pihi, aztan ujabb uh. Remelem minden ok lesz.
2011. nov. 14. 16:54
 36/48 anonim ***** válasza:
Szurkolunk nagyon! :) :) Kitartás, minden rendben lesz. Csak pihenj sokat. :) :)
2011. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Jo hallani felöled!Szoritok én is!Hànyadik héten vagy?

én ma vagyok 5+2 napos.mikor jelentkezett nàlad vérzés?megeröltetted magad?

2011. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
En most vagyok a 6+4 heten a szamitasaim szerint. Nem eroltettem meg magam, reggel 7-kor az agyban voltam meg, es nagy fajdalmat ereztem a hasam aljan. Vegulis ennyi. Kimentem a mosdoba es mar lattam a vert, ami egyre elenkebb, erosebb pirossa valt. Most nagyon vigyazok.
2011. nov. 15. 08:05
 39/48 anonim ***** válasza:

Huu gondolom,hogy megijedhettél!sok sikert kivànok!

ez idàig csak 1x voltà£l ultrahangon?szerinted ha 6+2 naposan megyek uh-ra,màr làtjuk a kis szivét dobogni?

2011. nov. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Valakinek mar latszik ennyi idosen is, de en ezt nem tudom. Remeljuk latszik. de ha nem akkor se ijedj meg, a kovetkezon mar biztos latszani fog. Vigyazz nagyon magadra, ne erolkodj es ne emelj nehezet.
2011. nov. 15. 16:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!