Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Mit csináljak?

Mit gondoltok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap gumi nélkül csináltuk a barátommal, de kb 2 percig, és időben kivette belőlem, még mielőtt elélvezett volna! és ez nem az első alkalom volt gumi nélkül, de egyszer sem élvezett belém. Tudom, hogy az előváladéktól is terhes lehet bárki,mikor hazajöttem megfürödtem a megszokottnál melegebb vízben. Mit gondoltok terhes lehetek??
2011. okt. 27. 15:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Magyarázza már el valaki hogy így mi értelme van a szexnek? A közös orgazmus előtt kikapkodja belőled? Mitől élvezel el te?
2011. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem!Amikor összejöttünk 3 hónapig használtunk óvszert.De ugy sem ment el bennem.Utánna már nem használtunk semmit.
2011. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!