Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről? Mikor...

Mit gondoltok erről? Mikor csináljak tesztet? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
most lesz egy hónapja hogy abbahagytam a gyógyszert(yadine) és utána egy hét mulva megjött a menszi,2hétig meg is volt mult héten vasárnap mult el.ovulációs tesztet csináltam és pozitiv volt 3napig.A 3nap alatt egyszer voltunk együtt a férjemmel.Persze az elötte többször is.:)Fura szurkálást érzek a hasam aljában,kicsit mintha nőtt volna a mellem(férjem szerint),és kicsit átlátszó,szagtalalan folyásom van.Szerintetek szóba jöhet a baba vagy még nem?Mikor érdemes tesztet csinálni?
2010. szept. 10. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
10-12 nap múlva csinálhatsz tesztet, de nagyon ne éld bele magad a babába, sajnos ilyenkor még a hormonok ingadoznak, bár vannak akik rögtön teherbe esnek...
2010. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az utolsó pozitív ovuteszt után 2 héttel csinálj tesztet! A tüneteid semmit nem jelentenek, akár mensi is lehet.
2010. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!