Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Értékelhetetlen spermaszámmal...

Értékelhetetlen spermaszámmal összejött valakinek spontán a baba? Vagy lombikkal? Vagy hogyan?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok pozitív tapasztalatokat!

A páromnál az utolsó vizsgálat alapján ez áll fenn. Először genetikai vizsgálatra küldik, majd megcsinálják a here visszértágulat műtétet. Ha kell herebiopszia is lesz.

Megrendeltük a FER14-et, remélem segíteni fog.

Annyira nem tudom elfogadni, hogy ne lehessek anya... :-(


2009. máj. 6. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasd el, ha jól értettem, hasonló volt a probléma...


[link]


Amúgy tudomásom szerint nincs lehetetlen, a lombikprogram csodákra képes, külön ajánlom a debreceni Kaáli Intézetet, nagyon sokat köszönhetünk nekik! Például a 4 hét múlva érkező kislányunkat! :-)

2009. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy belekérdezek de az utolsó válaszolotól szeretnék annyit kérdezni hogy ide a debreceni intézetbe hogy lehet bejutni csaj hosszú próbálkozás után küld az orvos oda vagy hogy van ez?


nektek mi volt a baj ha nem vagyok nagyon személyes?

még egyszer ne haragudj hogy bele kérdeztem:(

mielőbbi babásodást kívánok!!

2009. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Már tegnap is írtam Neked. Ne keseredj el, olyan nincs, hogy nincs.(Mi is meddőségiben tartunk már sajnos, de nem szabad feladni).

Én írtam, hogy kisit változtassatok a párod "szokásain". Hidd el beválik. Egészséges táplálkozás, vitaminok, sport... Nagyon fontos. Ha a párodnak nincs komoly szervi baja(és azt írod még kivizsgálás előtt van, de ezekszerint látható jele nincs),akkor természetes úton is lehet segíteni. Nem mindig a gyógyszer a legjobb. Van ismerősöm, akinek a párját sajnos kemoterápiázni kellett. Ez miatt teljesen tönkrementek a spermaképző szervei, illetve nagy mértékben károsodtak. És mégis van rá megoldás. Inszem, lombik. De ez egy kivételes eset. Szerintem a Ti esetetekben megoldás lehet ez a készítmény, vannak aloe verás szerek is ami "csodát" tesz. Szóval ne mindjárt a legrosszabbra gondolni és nem a kés alá feküdni.

Ha gondolod utánanézek ezeknek és leírom mi az a gyógynövény.

De: Ha mégsem tudsz elszakadni a gondolattól(és tudom milyen nehéz hisz én is benne vagyok), akkor . Az inszemnek a lényege tényleg a megfelelő spermaszám, de azt az orvosok, kutatók meg tudják oldani. Ha az ejakulátumban kevés az egészséges sperma, akkor a titka(hogy meglegyen a tényleges szám a termékenyítéshez), a nagyobb mennyiség. Összegyűjtik, higítják, eltárolják, stb(ezt most nem fejtem ki), de a lényeg, hogy nagyon-nagyon rossz spermával is lehet termékenyíteni, csak egy kis ügyesség kell hozzá.


Ne izgulj. És szerintem próbáljatok meg természetes módokat és a legfőbb a pozitív hozzáállás. Agyban dől el minden sokan ezt mondják lehet benne valami.


A mi esetünkben nálam van a gond nem is kicsi:( Fél éve derült ki. De folyamatosan azt súlykoltam magamba, hogy nincs semmi bajom, egészséges vagyok. És képzeld a meddőségiben a leleteim teljesen negatívak voltak minden, pedig fél éve még azt mondták az orvosok hogy soha nem lehet babám.

És semmi gyógyszert nem szedtem.


Szóval fel a fejjel. Lesz baba Nálatok(remélem nálunk is) hamarosan.


Nagyon szurkolok.

2009. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!