Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas kockázatú hpv és gyerekv...

Magas kockázatú hpv és gyerekvállalás? Tényleg meg kell várni, amíg elmúlik? Ki tudja mikor lesz az. Árt a babának? Ki az aki így vállalt gyereket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is kimutatták a HPV-t és akkor azt mondta az orvosom, hogy amíg el nem múlik, addig védekezzünk.
2011. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A HPV-nak kb. 150 válfaja van ebből kb.30-at tartanak veszélyesnek, de azt még nem tudják mire, szerintem leginkább arra megy az egész, hogy mindenki oltassa be magát 30.000Ft/oltásért meg kislányait is.

Szerintem mindenképpen az orvost kérdezd meg, ő tud igazából válaszolni.

2011. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Másfél éve mutattak ki kettő fajtát: 51, 56. Abból elmúlt az egyik, végig P2 volt a citologiám, semmi nem látnak kolposzkoppal sem. Védekeztünk mi is 1 évig. Sem orális szex, semmi, de már meguntuk a végére és pár hónapja nem védekezünk. Olvastam fórumokon, hogy volt, akinek 4-5 év múlva is kimutatták bár panaszmentes volt. A dokinak könnyű mondani hogy várjunk. Maholnap 30 leszek...
2011. jan. 7. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyire nem értek hozzá, de esetleg kereshetnél másik dokit.
2011. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!