Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek alig látható halvány...

Akinek alig látható halvány csík volt a tesztjén azok babásak voltak, illetve maradtak? Volt olyan, akinél ez nem jót jelentett?

Figyelt kérdés
Akik voltak már,most terhesek, vagy már szültek azoktól kérdezem. 3 napja késik.
2009. jan. 15. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

A halvány csík is csík!

Napról-napra erősödni fog!


gratulálok!

2009. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozni tudok az előttem szólóhoz. Nekem másfél éve volt egy ilyen csíkom, ma itt ficánkol mellettem 9 hónapos baba formájában :) és 6 hete útnak indult a második alig látható csíkocska is. Boldog babavárást :)
2009. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem alig volt látható a teszten a csíkocska, és volt pici, megmaradt, és remélem még a nyár elejéig ott is marad.

Miért kérded, hogy nem jót jelent? Ha tervezett baba volt, és semmi bajotok, akkor minden rendben van a színtől függetlenül... Még kevés a hcg a szervezetedben, vagy kevésbé érzékeny a teszt, azért halovány... nyugi

2009. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is halvány volt, ráadásul a 2perces teszten kb.5 perc múlva látszott csak. Most 7,5 hónapos a kisfiam :) Vigyázzatok magatokra, gratula!!!
2009. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt egy vetélésem és aggódok picit. Persze nagyon örülnék, csak nem értem miért van ez, mert eddig ha teszteltem vagy volt csík, vagy nem. Mikor 2 -szer volt, akkor terhes is voltam, és ugyanennyi késés után teszteltem akkor is.
2009. jan. 15. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi terveztük a babát. :) Mikor már késett 2 napot, vettem tesztet, meg is csináltam, mert éreztem, hogy "van valami". Az egyik csík erősebb volt, a másik nagyon nagyon halovány. De olvastam, hogy nem muszály egyforma erősségűnek lennie a két csíknak. (ez azt jelenti, hogy még kevés HCG szint van a szervezetben). Vártam még pár napot (2 napot) mert már nem bírtam tovább és megcsináltam a következő tesztet, amin már erősebb volt a csík. Szóval ez már tuti volt, hogy kismama vagyok! És Te is az vagy, ha halovány is az a csíkocska! Gratulálok hozzá! Én most 8 hetes vagyok :)

2009. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Látom, hogy félve nézed azt a halvány csíkot. érthető, ha már elvetéltél egyszer. Én ugyanígy jártam. Halvány csík, éljen terhesség !, majd felszívódó magzat. De a csík, valóban terhességre utal, ez nem is kérdés. Nagyon nagyon szorítok!!! :-)

2009. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én két tesztet csináltam és mindkettőn halvány csík volt.

Most 4 és fél hónapos babás vagyok.

Minden jót neked!

2009. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!