Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék de mit tegyek?

Babát szeretnék de mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve rendszeresen próbálkozunk a párommal h.legyen baba...de még mindig nem sikerült!Teljesen elvok keseredve...Mit tanácsoltok mit tegyek h.sikerüljön???
2011. nov. 5. 16:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ne várj tovább.Irány egy komolyabb doki.én 21 voltam a párom 30 és így is azt fújták majd lesz,nyugalom,nyugalom.Aztán másfél-2 év után azt mondtam elég-orvost váltottam-ő már megkezdte a kivizsgálásom tüzetesen,nagy gondot nem talált azt mondta most már jönnie kell.de nem jött.-meddőségibe mentünk.inszemet javasoltak az eredmények után ami nem sikerült 2 sem.és jött a lombik.Ha ezt a lépést elöbb teszzük meg már az oviba járunk. :-) sok sikert!és kitartást!
2011. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem se várj tovább, én is úgy tudom, ha egy évig nem jön,akkor már lehet dokihoz fordulni.Nagyon kitartó vagy, mi augusztus eleje óta próbálkozunk, és már olyan elkeseredett voltam.Most megpróbálok nem gondolni rá, de nehéz sztem nagyon.Főleg, hogy engem az élet is viccel, mert mindig pontos szokott lenni, most me 2 hetet késett, több, mint 6 hét után jött meg, és már tök beleéltem magam.Mindegy próbálj Te se gondolni rá, de orvoshoz azért menj el! Sok sikert
2011. nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

szia.menses elött és után 1 héttel ugy tudom h nem lehetsz terhes,de menstruáció alatt nagy az esélye,legalább is én igy hallottam.nekünk a 15. hónapban sikerült a baba.akkor már ugy voltunk(pont ünnepek elött volt),hogy ha lemennek az ünnepek,akkor elmegyünk vizsgálatokra,akkor már terhes voltam,csak még nem tudtam és ezt ugy sikerült elérnem,hogy az együttlét után 30 percig gyertyáztam.több pózt is kipróbáltunk a próbálkozások alatt,de egyikkel sem sikerül,de egyszer gondoltam kipróbálom együttlét után a gyertyát és sikerült.most ugy néz ki megint próbálkozunk majd,és tuti hogy ezt megint megcsinálom.ja és 48-72 órát ír az együttlétek közötti időre,annyit ajánlott kihagyni.

mielöbbi terhességet kívánok.

ja és ne görcsöljetek rá,mert annál nehezebben sikerül.

2011. nov. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%
Egy éve ha próbálkoztok,illene tudni h nem mensi környékén hanem félidőben kéne együtt lennetek....
2011. nov. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14.válaszíró! Ne haragudj, de szerintem ez így hülyeség! Egyrészt szerintem, ha valaki babát szeretne mindegy, hogy 1 éve próbálkozik, vagy néhány hónapja. Másrészt meg, én félidőben próbálkoztam, mégsem sikerült. Olvastam, hogy egy csomóan menstruáció alatt estek teherbe. Valaki menstruáció előtt. Szóval ez a peteérés szerintem inkább a nők nagy részénél válik be, valakinél tök máskor. 100-200 évvel ezelőtt nem vettek a DM-be ovulációs tesztet, vagy nézték a napokat, mégis több gyerek született, mint ma
2011. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
De általánosságban a félidő az igaz ha ujraolvasod a bioszkönyvet:peteérés a mensi elöt 14 nappal van.ezzel kár vitába szállni.
2011. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
itt a kulcs a válaszodban "általánosságban"
2011. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

De nem tudhatja senki hogy a kérdezőnek mikor van peteérése,és miért a kivételes eseteket tanácsolnám neki akkor?

Hisz mensi közben a legkisebb az esély a teherbeesésre.

2011. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem a kivizsgálás a biztos, mert hiába lövöd be a peteérés idejét, ha nem azzal van gond. De ha még nem akarod, használj ovutesztet. Amikor szépen erősödik már a második csík, akkor mindent bele, kb két naponta egészen addig, amíg halványodni kezd, akkor nem tudod kihagyni a peteérést. Ha így sem jön össze, akkor viszont tényleg a doki jön.

Mielőbbi babásodást kívánok!

2011. nov. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2011. nov. 8. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!