Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül teherbe esnem?

Miért nem sikerül teherbe esnem?

Figyelt kérdés

1 éve próbálkozunk,de még nem jött össze!Az orvosom szerint lehet hogy nincs peteérésem!A mensesem egyik hónapról a másikra lecsökkent 7 napról 4-5-re,(ami az én részemről nem lenne rossz,csak egy kicsit furcsa!)

Meg is kellett volna már jönnie, de ehelyett 5 napja csak valami szinezett folyadék van,de az sem sok!olyan mint a hüvelyfolyás csak kicsit piros!Azt sem érzem,hogy meg kéne jönnie!Pedig szoktam,ha nem a párom úgyis észre veszi!Ő menzesz naptáram :D


2009. máj. 7. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

ha kevés a mensid az nem feltétlen jelent rosszat ezt általánosan értettem

nem teszteltél??? mert a mensid fura szerintem tesztelj egyet hátha

2009. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek,tegnap voltam dokinál,azt mondta,hogy van egy kis fertőzésem,de addig nem ír fel semmit,amig nem derül ki,hogy terhes vagyok vagy sem!Tegnap vettem tesztet,amit ma reggel ki is próbáltam!A teszt szerint terhes vagyok!Aminek én roppant örülök,de még nem vagyok addig biztos benne,amig tényleg ki nem derül!


De nagyon köszi!

2009. máj. 9. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!