Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnál/Vállaltál albérletbe...

Vállalnál/Vállaltál albérletbe gyermeket? Miért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok várandós, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.

Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 8. 15:27
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Mi is albérletbe vállaltuk az első gyermekünket. De ha arra várnákn, hogy saját lakás és minden meg legyen én úgy gondolom akkor ali születne gyermek.

Én nem gondolom, hogy rossz az albérlet de nagyon vágyok, hogy saját lakásunk legyen. Remélem egy pár év múlva sikerülni is fog.

Téy jelenleg sokkal jobban élünk, mintha részletet fizetnénk egy hitelre. Mert most nincs egyáltalán hitelünk mindenünk megvan és még félre is tudunk tenni minden hónapban valamennyit. Igaz lassan haladunk előre de legalább már látjuk az alagút végét.

2012. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mi nagyon szeretnénk saját lakást de sajna lehetetlen.

Így albérletben simán elvagyunk, de ha lakást szeretnénk 100 ezer lenne a havi törlesztő, még nyáron oké de télen? 2 hónap alatt bebukna az életünk.

Ez van.

Így csak az maradt, hogy gyűjtögetünk és majd meglátjuk. Ha csak egy része összejönne az albinak mér jó lenne. :)

2012. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi nem az albinak hanem a lakásnak :)Önrészünk sincs!
2012. szept. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Nekünk egy másfél szobás van, most próbálkozunk a második babával. Igaz kicsi, de ha arra várunk hogy majd lesz nagyobb, szépen "lecsúszunk" a gyerekekről.

Így inkább összehúzzuk magunkat és ha lesz lehetőség továbblépünk. Persze még ez is hiteles, úgyhogy türelem. Albérletről is ugyanez a véleményem, kb annyiba kerülne havonta mint a törlesztő.

2012. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem vállalnék. Lakcím hiányában el se látja az orvos! MEg mi hagyni is akarunk rá örökséget.
2012. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
18 évesen még én is így gondolkodtam. De most, hogy el kelett adni a lakásomat mert akkora a svájcifrank tartozás rajta, már másként gondolom. Ettöl függetlenül van saját lakása a férjemnek amiben lakunk. De szerintem egy albérlet jobb mint egy baromi nagy lakás hitel, 30 évre. Aki örököl vagy kap, bele sem tud ebbe gondolni.
2012. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Szia!Mi is albérletben lakunk a párommal,és esélyünk sincs,hogy házat vegyünk!Persze nagyon jó albérletben vagyunk,mert mindennel együtt 55 ezret fizetünk,persze fával fűtünk!Mi is ide tervezzük a babát,és szerintem pedig a hiteles ház az nagyobb rizikó ebben a világban!Soha nem tudhatod mikor veszted el a munkahelyed,és a bank szó nélkül ki tesz,kisgyerekkel együtt!!!!Viszont általában a főbérlővel meg lehet beszélni,hogy részletben kifizeted az elmaradt hónapot!szerintem!Ide jobban mernék gyereket vállalni,meg ugye törvény szabályozza,hogy az albérletből,ha kiskorú gyermeked van nem tehet ki a főbérlő,ha nem tudsz fizetni vagy valami más miatt!különben meg külföldön nem is divat a saját lakás!!!Szóval én simán vállalnék albérletbe!viszont osztom az egyik hozzászóló véleményét,hogy aki hiteles házban él az miért szólja le a másikat,hiszen az sem az övé!!!!!Majd ha megéri akkor talán 60 évesen lesz egy háza!!!Ha tudja fizetni a magas törlesztőt!!!Remélem nem bántottam meg senkit sem!! :-)
2012. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!