Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a One...

Mennyire megbízható a One minute terhességi teszt? Az előbb pozitívat teszteltem, de nem merem elhinni!

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy elképzelhető-e, hogy tévedett a teszt? Ma vagyok a 40. napomon, még nem jött meg. Megszokásból vettem tesztet, mert negatív teszt után mindig megszokott jönni. Gondoltam most is így lesz, vettem egy olcsó tesztet, ne legyen túl drága, hisz úgy is tudom az eredményt.


Nem is figyeltem a tesztet, pakolgattam közben, mikor egyszer csak rátévedt a szemem... és akkor megláttam, hogy 2 csíkos:)).


Nem értem, hogy eshettem teherbe, mikor az ovulációs teszt csak 1napon mutatott pozitívat, akkor pedig pont nem voltunk együtt, mert a férjem nagyon beteg volt, én meg fáradt, úgyhogy jót aludtunk aznap. Most arra gondolok, hogy előtte 2-3 nappal voltunk együtt. Lehetséges, hogy addig kibírtál a kis katonák?


Vagy elképzelhető, hogy mivel ilyen olcsó tesztet vettem, téved, és nem megbízható?


Ciklusom elejétől ittam a cickafarkcseppet, szedtem a barátcserje kapszulát, és vastablettát. Elképzelhető, hogy ezek miatt pozitív a teszt?


Félek, hogy téved a teszt, nem akarok csalódni:(.


2009. máj. 8. 12:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

örülj neki nagyon-nagyon!

Gratulálok, a pozitív az biztos, és a tabletták nem befolyásolhatták az eredményt!

Milyen tüneteid voltak a peteérés után?

2009. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam, mondjuk mi későbbre vártuk a babát. 6 tesztet csináltam, majd elmentem egy magán UHra. Már látszott a bébi, csak még nem volt szívhang, olyan pici volt. A helyedben lerohannék a gyógyszertárba és vennék néhány tesztet, mert úgyis elrakod őket emlékbe, én is elraktam mind a 6ot!!! Egyátalán hogy bírsz még várni??? :-DDD Ha bizonytalan vagy, csinálj még tesztet, de ha ez pozitív, hát nem a vastabletta miatt, az biztos!!

Írd meg, mi volt!

Gratula!!

2009. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Semmi tünet... és ezért is vagyok bizonytalan:(. Szívesen végighánytam volna(már bocsánat a kifejezésért) az első heteket, de semmi nem volt. Mondjuk annyi, hogy a melleim meg vannak duzzadva, és nagyon fáj a mellbimbóm. Nem tudom ez lehet-e jele a terhességnek?

Ma késik 10. napja:), remélem tényleg nem fog megjönni:)).


Tegnap óta beteg vagyok, csomó a torkomban, meg nátha, remélem ha tényleg terhes vagyok, akkor ez nem árthat a babának:(?!


Egyébként szerinted nem furcsa, hogy pozitív lett a teszt? Nem tűnök túl lelkesnek, de nem akarom feleslegesen beleélni magam:(.

2009. máj. 8. 13:10
 4/28 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok:)).

Azért vettem csak 1tesztet, mert erről is szentül meg voltam győződve, hogy negatív lesz.

Tudok még várni, mert még mindig úgy gondolom, hogy tévedés van a dologban... nem tudom felfogni:(, vagyis inkább nem merem elhinni:(.

Bár mióta megláttam az eredményt, nem merek mozogni, nehogy kicsússzon belőlem:)

2009. máj. 8. 13:21
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Most tényleg hagyd abba a kesergést, minden bizonnyal babát vársz, örülj neki, élvezd a terhességet. Aztán irány a doki!
2009. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 nini24 ***** válasza:
100%
Gratulálok nagyon! De tényleg menj szépen le a gyógyszertárba, és vegyél még egy tesztet! Aztán írj! Nagyon kiváncsi vagyok, bár biztos vagyok a 2 csíkban! :)))))))))))
2009. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Most megint megnéztem, és nagyon 2 csíkosnak tűnik:)))).

Az a baj, hogy ahol lakom nincs gyógyszertár. Legközelebb csak 15km-re van:((.

Holnap tudok legközelebb tesztet venni. Mindjárt megjön a férjem:), de még nem szeretném neki elmondani. Megvárom a holnapi teszt eredményét, aztán hétfőn elmegyek orvoshoz, és ha ő is megerősít, hogy babánk lesz:), akkor veszek egy pelust, és átadom neki:)

2009. máj. 8. 13:43
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet. Írd meg mi volt!! :-)
2009. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Oksi, hát akkor nincs más hátra, minthogy várjak:). Úristen még sosem volt ennyire messze a holnap:D.

Remélem az a teszt is pozitív lesz, és jó hírrel jöhetek vissza:)!

2009. máj. 8. 13:58
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Hidd csak el!!Gratula!!
2009. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!