Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki babát szeretne...

Ha valaki babát szeretne akkor jó, ha mindennap próbálkoznak vagy nem? Mindenki mást mondott eddig.

Figyelt kérdés
Az utólsó menszim óta majdnem minden nap együtt voltunk és mára nem várom.. remélem sikerült. Bár hétfőn csináltam egy Gabriel tesztet (igaz nem első vizeletből) és negatív lett. Attól még lehet, hogy sikerült?
2011. nov. 10. 10:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
gratulálok!!!
2011. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De jó:))) Gratula!Első voltam!Vigyázz magadra!
2011. dec. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
gratula! és melyik módszer vált be? a mindennapi a ritka együttlét?
2011. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Voltam ma orvosnál, még csak a petezsák látszik, mert olyan pici, de nagyon örülünk. :) Melyik módszer? A nem rágörcsölés, tényleg az volt a baj, mert most a hónap közepén meggondoltuk magunkat, vagyis pár hónappal később próbálkozunk újra, de mikor ezt elhatároztuk már párszor voltunk együtt. Szóval tényleg igaz, hogy ha nagyon akarod akkor nehezen sikerül. :)
2011. dec. 13. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!