Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor együtt voltam a...

Peteéréskor együtt voltam a párommal. Mennyi az esélye hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 08:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:
Sziaaa itt a tesztem eredménye: [link]
2011. nov. 25. 15:33
 42/70 anonim ***** válasza:
Gratulálok, vigyázz magadra! Nagyon boldog és gondtalan babavárást kívánok neked! :-)
2011. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
Igen!!!!! Keresem a tetszik gombot, de itt nincs! :))) Hatalmas gratula! Nagyon boldog babavárást neked is!
2011. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
Gratulálok a pozitív tesztelőknek!!!! :) Nagyon sok boldogságot kívánok nektek, szép pocakos hónapokat és jó egészséget!
2011. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jókívánságokat!! :)))
2011. nov. 26. 05:12
 46/70 A kérdező kommentje:
Szia.Hogy vagy?Voltál már dokinál?Én már igen.Ma 6 hetes :) Egyébként hogy vagytok?
2011. dec. 8. 14:43
 47/70 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok! Volt már szívhang is? Mekkora méreteket mondtak? Én még nem voltam dokinál, nem rohanok most annyira. :) De hamarosan kérek én is időpontott, mert az ünnepek előtt azért szeretném megtudni, hogy mi újság odabent. Meg jó kis karácsonyi hír lesz a családnak. :)
2011. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagytok?
2011. dec. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi kérdésed nagyon jól :)) Ne haragudj nem voltam gépnél annyi minden történt mostanában :) Akkor még nem volt szívhang,de tegnap már IGEN! :)) CLR:22mm.Eddig még csak hüvelyi uh-al nézték ezért nem is adtak semmi leletet csak a kis könyvbe irkálta be a doki az eredményeket amit nagyon nehéz kiolvasni.8hetes vagyok és a méretei is ennek megfelelőek.Ezt mondták tegnap :) Majd jan.11-én lesz hasi uh akkor majd többet tudok mert azt ki lehet olvasni mivel gépelve lesz :) Már volt labor meg ekg még a belgyógyászat van hátra és januárig ennyi.Veled mizujs?Jól vagytok?Voltál dokinál?Méretek?
2011. dec. 21. 13:46
 50/70 A kérdező kommentje:
Amugy szedsz valamilyen magzatvédő vitamint?Én gravidát vettem tegnap,hamarabb nem mert gondoltam biztos ami biztos majd ha már tényleg minden rendben van.És július 28-ra vagyok kiírva :) Még ezt is csak tegnap közölte a doki :)
2011. dec. 21. 15:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!