Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor együtt voltam a...

Peteéréskor együtt voltam a párommal. Mennyi az esélye hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 08:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
Na örülök, hogy jól vagytok! Előző terhességemnél én is Gravidát szettem. Most a dm-ben vettem folsavat, meg B vitamint ezt szedem. A vitamint sose vedd be reggel éhgyomorra, mert meghányat! Én megjártam vele, mert akkor még nem tudtam. :) Én tegnap voltam dokinál, láttam is hallottam is dobogni a szívét, kb 15 mm-es, 8 hetes vagyok én is. Kaptam egy kis képet is, de még nem igazán látszik, majd a 12 hetesen már szép baba formájú lesz. Én is mehetek védőnőhöz, laborba, EKG-ra. :( Annyira nem örülök, mert gőzöm sincs, hogy fogom tudni elintézni mindezt, a kicsivel. De a babucinak nagyon örülök, most már kezdem elhinni. :) Nagyon békés, boldog karácsonyt kívánok nektek!
2011. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:
Jajj de jó!Nagyon örülök nektek :)) Mi az hogy kezded elhinni hiszen már képet is kaptál a babádról!?Ott van a babád hidd csak el nyugodtan! :D Én sajnos képet nem kaptam :( Sztk-ba járok és ott nem nagyon adnak.Még a babámat sem láthattam mert nem úgy van fordítva a monitor :( Talán majd januárban akkor remélhetőleg láthatom végre :) Tényleg,akkor még 11 hetes leszek,szerinted akkor nézik a tarkó redőt,vagy vissza hív 1 hét elteltével ismét?Már annyira izgulok hogy minden rendben van-e.Mindig eszem valamit mielőtt beveszem a kis vitamin bombámat :) Mi majdnem 1 időpontban fogunk szülni :D Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok nektek,és boldog gondtalan babavárást ;)
2011. dec. 23. 20:25
 53/70 anonim ***** válasza:
Á bocsi, hogy csak most írok, de valamiért nem jön e-mail, ha írsz. :( Persze ha a betöltött 11. hét után mész akkor már megcsinálják a genetikai uh-t. Minden rendben lesz, és ezek az ozsdi vizsgálatok már amúgy sem érnek semmit, ugyanez igaz a 16. heti AFP vizsgálatra is. Külföldön nem is csinálják. Magyarországon is inkább a kombinált tesztet javasolják, csak az ugyebár pénzbe kerül, bár van pár olyan hely ahol ingyen megcsinálják. Ezt nem igazán értem, miért van így. :( Első babámnál én 12 hetesen kaptam először képet, de csak 16 hetesen látam, addig mindig sztk-ba jártam és soha sem láttam a monitort, olyan rossz volt. A 12 hetes uh-ra elvittem apát is, ott ő már látta a kicsit, hatalmas élmény volt számára. Talán most is így lesz, bár erről még nem beszéltünk. Én most már csak magánba járok, mert gyerekkel már nem tudom megoldani a félnapo várakozást és magánba tudok este menni amikor már apa hazaért és tud vigyázni a picire. Csak hát nem éppen olcsó, de így havonta látom a babám, és tudom, hogy minden rendben vele, míg az sztk-ban a középső (2) trimeszterben egyáltalán nincs uh. Tünetekkel hogy állsz? Én egész nap szédelgek olyan kellemetlen, lehet vas hiány, majd a vérvétel után talán többet tudok. Na minden jót neked! És BUÉK! :)
2011. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:
Szia.Semmi baj :) Igen neked így nehezebb,mivel már van 1 picid :) Nagy valószínűséggel én is így tennék magándokihoz járnék.Tüneteim:semmi,azonkívül hogy kicsit többet eszem.1 szer volt egy kis hőhullámom nagy melegség jött rám folyt rólam a víz,de az is csak egyszer fordult elő :) Még annyi hogy sokszor idegbajos vagyok felcsattanok apró dolgokon,és veszekszem :)) Jajj már alig várom hogy mehessek a dokihoz annyira izgulok.De lehet hüvelyi uh-al nézi meg ismét,ahogy olvasgattam itt,azzal pontosabban mérnek,és megint nem fogom tudni látni.Mindegy fő hogy semmi baj ne legyen.Nekem AFP-Febr 14.-én lesz.Épp Valentin nap :) Egyébként hogy hívhatlak? Én Anita vagyok.És merre laksz? Én is Boldog Új Évet kívánok Nektek! :):)
2011. dec. 29. 21:13
 55/70 anonim ***** válasza:
Szia Anita! :) Engem Helénának hívnak, és Bp-es mellett lakom. A héten megyünk védőnőhöz a kisfiammal, akit Beninek ( Benjámin) hívnak. Most lesz 15 hós így éppen esedékes a méretszkedés, akkor majd kikérem a kiskönyvem a védőnőtől. Aztán valahogy el kellene kezdenem a dokikat is végigjárni, hogy meg legyenek az eredmények a 12 hetse uh-ig, de még arra sem kértem időpontot. Benivel nekem is voltak pár ilyen hőhullámom, aminek kis híján ájulás lett a vége. Nekem nagyon sokat segített a citromos víz, vagy limonádé, és a szöllőcukor. Ezek mindig voltak a táskámba, mert ha leesik a vércukor, ezek gyorsan helyrehozzák. Az evésen nekem is ideje lenne változtatnom, egyre gyakrabban veszem észre, hogy keveset eszem, de annyira nem kívánok semmit. Pár dolog ami tutibefutó, sós rágcsák és a paradicsomlé, pedig alapjában véve nagyon édes szájú vagyok. :) Furcsa, de ez Beninél is így volt, rengeteg paradicsomlét ittam, és csak sósat kívántam. Aztán a vége felé fordult a kocka, és üvegszámra ettem a Nutellát.
2012. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 A kérdező kommentje:
Szia Heléna.De szép neved van!A paradicsomlé nekem is nagyon ment amig nem kaptam el egy hányásos hasmenéses vírust,akkor kijött belőlem a paradicsomlé azóta nem bírom meginni.Ma voltam 12 hetes uh-n.Szépen látszik az orra a kis arca és a tarkó redő 3mm alatti.És mozgatta a száját és kalimpált is a kezével.Olyan jó volt végre látni :))))Ja és a papíron 12 hetes 2 napost írtak.Lehet hogy akkor én számoltam el mert én 11 hetes 4 naposnak számoltam magunkat.Ti hogy vagytok?Remélem veletek is minden ok :) Vigyázz magatokra!
2012. jan. 11. 16:57
 57/70 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a tanácsot a citromos vizet én is kipróbálom ha ugy alakul :)
2012. jan. 11. 16:58
 58/70 A kérdező kommentje:
Ja és a CLR 60mm több méretet nem írtak a papiromra :(
2012. jan. 11. 17:00
 59/70 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok! Nagyon szép méretei vannak a kicsinek. A terhességi hetek és a szülés várható ideje is változhat az uh méretek alapján. Valószínűleg ezért van most más dátum írva a papirodra. Az én kisfiam is végig 5 nappal volt idősebb, mert ugye hamarább is van peteérésem mint a 14. nap, de ettől függetlenül sajna nem jött korábban, sőt, igen csak megváratott minket. Én jövőhéten csütörtökön megyek 12 hetes uh-ra, de addig még jó sok mindent el kell intéznem. Lusta védőnömnek még nem volt ideje kiállítani a kiskönyvemet, így azt majd csak kedden kapom meg. Azzal vissza kell mennem még a háziorvosomhoz, hogy be tudja írni az EKG-t meg a vérnyomásom. Fogorvost is meg kellene csináltatnom még, de az azt hiszem csak később tudom. Sajna beteg lett a kisfiam, így most egésznapra lefoglal, olyan nyügi, nem alszik jól, felébred a köhögésre. Kedden kellett volna vinnem őt is oltásra, de így azt is át kell majd tetetnem, mert így nem kaphatja meg. És mivel év eleje van egy csomó adózos papírt kell leadni a munkahelyemre is, azután is lehet szaladgálni. Szóval lassan azt sem tudom hol áll a fejem. Uh után írok majd, remélem nálunk is minden rendben lesz! Ja és örülök, hogy láttad a picidet! Képet kaptál?
2012. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöm szépen :) Akkor neked még lesz pár dolgod.Sajnálom a kisfiad szegényke :( Még nem kaptad meg a kis könyved?Nekem már 8 hetesen ideadta a doki nem is a védőnő.Fogászatra nem küldtek csak az ekg és a vérvételt csináltattam meg és a belgyógyászhoz kellett elmennem,utána a nőgyógyásznak vittem a leleteket most a 12 hetes uh-ra.Legközelebb majd még 1 hónap múlva kell vissza mennem a tanácsadásra.16 hetesen.Addig sehova. :) Nem kaptam képet sajnos itt nem nagyon osztogatnak :( De nem baj majd láthatom úgyis :D Csak néha úgy szúrkál a hasam egész oda le is bele nyilal,sokszor már kezdek félni hogy mitől lehet.Főleg akkor fordul elő ha köhögök és utána 10 percig nyilalgat jó erősen.Szerintem nálad is minden ok lesz :))Én már nagyon izgultam,alig vártam hogy mehessek. Vigyázz magatokra!
2012. jan. 15. 16:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!