Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor együtt voltam a...

Peteéréskor együtt voltam a párommal. Mennyi az esélye hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 08:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
Szia! Múlthéten megvolta 12 hetes uh. Minden rendben szerencsér. 5 és fél cm a popsijától a fejebúbjáig. Nagyon cuki volt, ficánkolt, forgolódott, piszkálta az orrát. Jó volt látni. Kár, hogy most megint hosszú heteket kell várnom mire újra látom. Addigra pedig már látványos pocim lesz és ő is sokkal nagyobb babó lesz. :) Febr. 20-án AFP, aztán ha annak meglesz az eredménye lehet menni a dokihoz. Te hogy vagy? Pocikád alakul már? Én most halásztam elő a szekrény mélyéről az egyik kismamagatyómat, átmosom, aztán hamarosan üzembe helyezem. :)
2012. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:
Szia.De jóóóóóóóóó!Gratulálok !!Mondtam én hogy ok lesz minden :D Sajnos nekem is sokat kell várnom mire láthatom :( Nekem febr 14 lesz Afp aztán doki.Hát még nem igazán látszik csak ha nagyon passzos felsőt veszek fel esetleg.De majd kialakul.Addigra mire dokihoz kell menni már biztosan jobban fog látszani.Neked már észrevehető?Én már alig várom hogy jó nagy pocakom legyen :D
2012. jan. 24. 10:07
 63/70 A kérdező kommentje:
Mikorra vagy kiírva?
2012. jan. 24. 10:08
 64/70 anonim ***** válasza:
Majd visszasírod majd a kis pocakot, amikor egy körömvágás is 30 perc kínszenvedés! :) Nekem most olyan mint a kisfiammal volt 15 hetesen, kb két héttel nagyobb most a pocim. Nekem a végére nagyon nagy volt, kicsit sem élveztem, már minden fájt és úgy jártam mint egy pngvin. :) Mivel alapból elég sovány vagyok így gyorsan meg kellett szoknom, hogy ekkora pocit cipelek. De a szülés után 6 héttel már újra önmagam voltam. Aug. 4-re vagyok kiírva. Aug 2 lett volna, de a dokimmal megegyeztünk, így ha nem jönne időben akkor nyerek még 2 napot. Tudod nem szívesen hagyom olyan sok napra magára a fiam, mármint az apjára. Nagyon rettegek ettől. Amikor a fiam született őt túlhordtam, és be kellett feküdnöm a kórházba. 6 napot voltam összesen bent, de ezt most nem szeretném. Bár tudom nem kívánságműsor. A te pocid is beindul innentől fogva rohamosan fog változni a tested. És egy jótanács minden héten fotózd le a hasad, ha eddig nem tetted. nagyon jó lesz visszanézni. :)
2012. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
Anita! Mi újság, hogy vagytok? Kerekedik már a pocak?
2012. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 A kérdező kommentje:
Szia.Bocsi csak nem jön értesítés hogy írtál.De jó hogy küldtél üzit!Kicsit látszik már de nem annyira feltünő.Párom is azt mondja hogy nem látszik hogy babát várok :) Nem baj majd meg nő.Várok türelmesen :)
2012. febr. 7. 12:06
 67/70 Ritacoronita válasza:
Sziasztok csajok nagyon gratulálok nektek. mi 9 hónapja próbálkozunk.ma 2 csik lett az lh-mon. peteérés van:)remélem összejön.a pajzsmirigy tsh-m is megfelelő ugyhogy nagyon bizakodom:)).ti hogy vagytok?tök jó volt végigolvasni az irásaitokat:))
2013. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim válasza:
annyira jó volt olvasni ahogy beszélgettek:)))) komolyan könnyes lett a szemem ...jó lenne tudni mi van veletek csajok:)))
2013. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim válasza:

Tenyleg tök jo volt vegigolvasni.kaptam egy kis remenyt.mi is peekor vtunk eggyütt 3x pee elött 3 nappal 1 nappal es azon a napon.remelem sikerül nekünk is.

31 eves 3 gyerköcös edesanya

2016. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
MEgkérdezhetem kedves kérdező ha még jársz erre esetleg hogy fiú vagy kislány babád lett ovu napján történő együttlétből? :)
2016. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!