Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma két hete hogy szeretkeztünk...

Ma két hete hogy szeretkeztünk a párommal óvszer nélkül bennem el de viszont másnap egyből megjött! Az miatt eshetek teherbe. De ha megjött ugye nem lehetek az?

Figyelt kérdés
...Jah és vettem rá 4 napra egy tesztet és negativ lett remélem ugy is van vároma választ aki megnyugtat h nem lehet az!
2009. máj. 9. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Az természetes, hogy a szeretkezés után 4 nappal negatív a teszt, hiszen csak kb 2 héttel a fogamzás után tudna kimutatni bármit is.

De ha menstruáltál utána, akkor nagyon kicsi a valószínüsége, hogy terhes vagy.

Ha biztosra akarsz menni esetleg a jövő héten csinálj még egy tesztet

2009. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen menstruáltam másnap reggel meg is jött jó rendben veszek mindenképp még egy tesztet és köszi a segitséget!
2009. máj. 9. 16:21
 3/4 A kérdező kommentje:
egyébként most kellene megjönnie a jövőhéten
2009. máj. 9. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél benne 100% ig biztos,hogy nem vagy az hiszen sok olyat lehet hallani,hogy sok nőnek megvolt egy jó ideig közben pedig terhes volt!Szerintem tesztelj majd valamikor!
2009. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!