Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy győzzem meg férjemet...

Hogy győzzem meg férjemet arról, hogy szeretnék második babát?

Figyelt kérdés
Az első kislány és márciusban lesz 3 éves. A Nődoki azt mondta, hogy, mivel az első sem volt egyszerű, és 32 éves vagyok, így nem kéne sokáig gondolkodni. A férjem azt mondja, hogy van egy, minek mégegy? Szerintem csak fél. Fél az anyagiaktól, és hogy most nagyon harmónikusan megvagyunk hárman, és a kis jövevény felborítana mindent. Szerintetek igaza van?
2011. nov. 20. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek át többször, mérlegeljetek. Szerintem a gyereknek mindenképpen jobb, ha van testvére, egész más ember lesz úgy belőle. De ha ez tönkreteszi a házasságotokat esetleg vagy valóban nem bírjátok anyagilag, az meg nem jó.


Szerintem amúgy nincs igaza, de ezt nektek kell _együtt_ eldöntenetek.

2011. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek és ténylegesen indokolja meg miért nem szeretne,és akkor már lehet mérlegelni!
2011. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,én éppen ebben a helyzetben voltam és most meg megfordult a szerep a ferjem jobban szeretné mint én.Mindig az anyagiakra fogta de én egy kicsi manoverrel eloadtam hogy tulajdonképpen "van mindenunk" és rájott hogy meglehet gyozni a második babát is.Csak még nemjott ossze mert az elso is nehezen lett!
2011. nov. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

ha a férjednek van testvére, és jó a viszony is közöttük, hivatkozhatsz a felnőttkori jó testvéri viszonyra. És arra, ha már ti nem lesztek, csak jó lenne annak a kislánynak egy tesó.

Engem ezzel győzött meg a férjem. Van egy okos, nagy 4 éves fiam, és egy 20 hónapos kislányunk!

2011. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A férjemnek két testvére van. Egy bátya és egy huga. Jó a viszonyuk, de nem találkoznak csak kb. kéthavonta.
2011. nov. 21. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!