Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan győzzem meg a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a férjemet, hogyan mondjam el neki hogy babát szeretnék?

Figyelt kérdés

Én 27 éves vagyok, a férjem 33.

Hét éve vagyunk házasok, az anyagi helyzetünk rendezett, jól állunk, minden adottság megvan a családalapításhoz.

Többször beszélgettem a férjemmel a gyerekvállalásról, de állandóan csak hárít, azt mondja hogy még túl korai, ő még élni szeretne, dolgozni, és utazgatni.(Jelenleg hallani sem akar a gyerek témáról.)Amikor kérdeztem, hogy mikor szeretne gyereket azt válaszolta, hogy 40-45 éves kora körül, mert addigra "benő a feje lágya".

Én már régebb óta szeretnék csemetét, és az amit ő szeretne, már túl későn van.Hogyan tudnám meggyőzni hogy ő is akarja a gyereket, anélkül, hogy rákényszeríteném az akaratomat?


2010. ápr. 26. 09:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Ugye azt Te magad is belátod, hogy ebben a témában nem tudod úgy meggyőzni a férjedet, hogy nem kényszeríted rá az akaratodat? Vagy kivárod, amíg ő is elérkezettnek látja az időt a gyermekvállalásra, vagy sunyiskodva, gyötörve mégis úgy kevered a lapokat, hogy megszülessen a baba, de nem biztos, hogy attól Te boldog leszel. Na haragudj, ha egy kicsit nyers voltam a válaszommal.
2010. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Sehogyan. Ezt az esküvő előtt kellett volna tisztáznotok.

Ha az akarata nélkül vállalsz babát,akkor annak válás a vége,és a gyereknek semmiképpen nem lenne jó. Max.beszélgethetsz vele erről sokat,hátha lesz eredménye.

2010. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Sehogy. Ha ezt előre közölte veled és ennyire nem egyeznek a céljaitok, és mégis hozzámentél, akkor gondolom elfogadtad az állápontját. Ennyi.

Majd 10 év málva akarj gyereket. Párod nem sunnyogott, korrektül elmondta, ő hogyan szeretné.

2010. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz be egy-két nagyobb kirándulást (ha van pénzetek)..és akkor majd azután jöhet a baby-projekt.Mármint fel tudod hozni, hogy nah már eleget kirándultatok...jöhetne a baba:) Be kell adja szerintem a derekát előbb vagy utóbb!!És szerintem nem korai!!!!
2010. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele többször, őszintén. Hogy t már nagyon vágysz rá és szeretnéd, ha nem 40 éves korod körül vállalnátok a babát. Vázold, hogy egy nőnek abban az életkorban már nehézkes a gond nélküli teherbeesés és a gyermek kihordása. Ha most még nagyon húzódik, akkor "köss kompromisszumot" és jelöljetek ki egy bizonyos életkor, pl.: te 30-35 éves korod között, amikor már neki is elfogadhatóbb és te is el tudod ezt így fogandi. Tényleg kompromisszumra késznek kell lennetek. De mindkettőtöknek!
2010. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Két húgom van, a nagyobbik tavaly szült, a kisebbik most várja a babát, szinte az összes kolléganőm túl van az első gyereken!

Kicsit olyan üresnek érzem az életem, de a férjem ezt nem veszi észre vagy nem érti.

2010. ápr. 26. 10:04
 7/16 anonim ***** válasza:
2%

27 évesen túl fiatal vagy még a gyerekvállaláshoz.

A férjednek igaza van, 35 előtt nem érdemes szülnöd.

2010. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó te férfi vagy nő vagy? Vagy félre sikerült az életed? 35 éves korába elér?? És majd az oviba megkérdezik h nagymama jött utánna_?
2010. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Igaza van a kettővel előttem szólónak:

Egy 20-30 közötti nő még túl fiatal a gyermekvállaláshoz.

Éretlen a feladatra.

2010. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Takarózz a biológiával. :) Suta tanács, de nincs jobb ötletem.
2010. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!