Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 24. -re nem várják! Hő...

Akik 24. -re nem várják! Hő görbék, mit éreztek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem csinálok görbét. Viszont néha úgy fáj az alhasam, mint akinek meg fog jönni (bár ez elmúlt 2 hónapban össze vissza volt, így csak sajtem a 24et). Fél percenként nézem magam a wc-ben. Mióta próbálkoztok? Mi fél éve. Te miket érzel?
2009. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi 5. hónapja próbálkozunk. Nekem a hasam alja fáj, nem fáj ez rossz kifejezés inkább olyan mintha kicsit feszülne. A mai nap nagyon szurkál a bal oldali petefészkem.
2009. máj. 12. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:

ilyenkor szerintem még felesleges tüneteket keresgélni magatokon. 12 nap van még 24-éig.

majd ha nem jön meg, rá pár napra tesztelj. és akkor sem biztos, hogy lesznek tünetek.


hajrá

2009. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!