Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismételten megjött! Sose fog...

Ismételten megjött! Sose fog összejönni?

Figyelt kérdés
Tud valaki Kaposváron jó nődokit, meg urológust?
2009. máj. 13. 10:38
 1/5 Grófházy ***** válasza:

Mióta próbálkoztok?

Mi a baj?Írd le különben nem tudunk segíteni,ill.tanácsot adni

2009. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia én is itt lakom, a párom andrologushoz jár mert kevés a spermája a neve dr Baka Judit, urologus nem nagyon foglalkozk ilyenekkel sajna andrologus is csak ez az egy van a városban és én a dr Rák Tiborhoz járok.

hol laksz?

miota probálkoztok? mi már 2 és fél éve

2009. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mi 1 éve :(

Tamásiban lakunk, itt nincs ilyen lehetőség!

A párom elmegy dr. Baka Juditthoz. Én meg dr. Szilágyi Andráshoz, ő milyen?

2009. máj. 13. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom és teljesen átérzem, mögöttünk 1,5 év van már bőven.

A Baka dokiról én is jókat hallottam. Igaz én nemrég elköltöztem Kaposvárról, de amíg ott éltem az id. Gyócsit tudom Neked ajánlani. Hihetetlen kedves, ha órákig beszélsz, akkor órákig, soha nem siet végighallgat. És óriási koponya. Rengeteget segített a babtervezésben stb. Sajnao mielőtt elköltöztem jött ki nekem egy súlyos endometriózis(valszeg azért nem jött a pici), de azóta sem találtam nagy fővárodunkban sem hozzá hasonló dokit.

Már nem praktizál a kórházban ill. bejár a magán betegeihez. De neten utána tudsz nézni. Sok kollegám nála szült még így hogy már nyugdíjban van is ragaszkodtak hozzá.

A Szilágyiról csak keveset tudok. Engem speciel egy "spontán" vetélés gyanujával meg sem vizsgált mikor bementem(utána kerestem a másik dokit). Ő volt az aki a fülem hallatára(mert nagyüzemben megy az uh, közölte egy több hónapos kismamával, hogy jé ez a baba már nem él, látja nem dobog a szíve. Utána szó nélkül minden hozzáfűzés nélkül kidobta az uh teremből, mert nem időpontra jött) Én bőgtem mikor ezt végignéztem gondolhatod a mamát.

A barátnőmnek nem volt ott fogadott orvosa, mikor szült(2 éve), ő volt ügyeletes. Már vajúdott szegényem és 3 órát ácsorgott a szülőszoba előtt mert magas ívben tojt rá a doki, mert nem fizetős paciens.

Én róla csak ilyet tudok, de lehet rosszkor voltam rossz helyen. Szóval biztos van ellenvélemény is.


Nagyon sok sikert Nektek

2009. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. máj. 15. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!