Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek úgy jön meg,...

Ha valakinek úgy jön meg, hogy közben terhes, akkor milyen a menzesze? Észre lehet venni valami különbséget?

Figyelt kérdés
Nekem megjött, bár késve, de szerintem ugyanolyan, mint máskor. Csak most nagyon görcsöltem is, amit már évek óta nem tapasztaltam. Pár napja viszont nagyon erős fejfájásom volt, ami rám egyáltalán nem jellemző, állandó fáradtság, álmosság, már fél kilenckor fekszem és több, mint 10 órákat alszom, napközben pedig szédülök. Nem tudom, mi van velem, a terhesség esélyéről pedig már lemondtam, amikor megjött.
2009. máj. 13. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Több helyen olvastam, hogy állítólag kevesebb is, és kevesebb napig is tart. De minden szervezet más... A hődet nem szoktad mérni? Mert azt is írták, hogy ha valakinek meg is jön úgy, hogy közben terhes, akkor a hő ugyanúgy fent marad.
2009. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csinálj egy tesztet,attól függetlenül,hogy megjött.A terhesség alatti menzi kevesebb,lehet 2-3-4-5 napig tartó,maszatoló jellegű,barnás,rózsaszines,de akár pirosas is.Nem jár görcsöléssel,csak van!Ezek után neked kell döntened!

2009. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amikor megjött, akkor abbahagytam a hőmérőzést, annyira elkeseredtem és nem akartam még jobban rágörcsölni lelkileg. Nem akartam ezzel a témával foglalkozni, hogy ne stresszeljek ezen. De lehet, holnaptól megint mérem majd.
2009. máj. 13. 11:38
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha tesztelek, meg kell várnom a menzesz végét, vagy most is lehet?
2009. máj. 13. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Mind a két terhességemnél megvolt az első hónapban.Csak az nem volt a megszokott,hogy 3 napig inkább kevesebb vérzéssel járó volt.Amúgy sajna mindig 7 napig van meg..

Szóval az ultrahangos mérések is azt bizonyították,hogy idősebb vagyok.Tünetem nekem is fáradtság,szédülés volt.Csináltam tesztet is,de az negatív volt.Aztán vártam pár napot és halvány pozitív lett..

Ne mondj le a terhességedről!!!Legyél kitartó!!!Sikerülni fog!!

2009. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem nagyon vérzel,akkor most is lehet a reggeli első vizeletből.Ha nega,akkor lehet elkezdődött valami,csak valamiért nem ágyazódott be rendesen.Vegyél méhpempőkapszulát,az segiti megerősiteni a sejteket és segiti a teherbeesést is!Sok sikert!

2009. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De kedvesek vagytok, köszönöm a sok jótanácsot!

Azt hiszem, várok még pár napot, és csak azután tesztelek, ha továbbra is marad az álmosság és a szédülés. Nem szeretnék csalódni.

2009. máj. 13. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!