Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés elősegítésére...

Teherbeesés elősegítésére házi praktikák? (Teák, vitaminok, homeopátia, tiltott dolgok. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon sokan reménykedünk hónapról-hónapra hogy talán végre összejön a baba, de még várat magára. Szeretnék olyan tanácsokat kérni, amivel elő lehet segíteni a teherbeesést. Gondolok itt gyógyteákra, homeopátiára, vitaminokra, bármire ami ahogy nagyim mondta "ha nem használ, nem is árt"

A kérdésem második része, hogy ha feltételezzük hogy sikerült, de még tart az idegtépő várakozás, mi az amit szabad, és mi az amit nem, a kezdeti szakaszban?

(pl.olvastam valahol, hogy fürödni nem szabad, csak zuhanyozni... stb.)

Előre is köszönöm! Mindenkinek mihamarabbi boldog babázást kívánok!


2011. dec. 2. 09:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi 3 évig próbálkoztunk. Szinte mindenen tul voltunk, 2 sikertelen lombik a végén. És még is természetes uton lettem babás, ami az orvosok szerint szinte lehetetlen!

Szabó Gyuribácsi féle babaváró teakeverék hozta meg az eredményt! Most is itt rugdos a pocakomban.

www.gyorgytea.hu itt megtalálsz mindent a teával kapcsolatban.

25 hetes kismami!

2011. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

Valóban a rágörcsölés tipikus tüneteid produkálod...

Ez az amit nem szabad.

Mi 6 évnél tovább dolgoztunk az ügyön, és akkor én belefáradtam. Azt mondtam, elég volt, nem kell baba.

Kb a második hónapban összejött. Csak úgy, midnenféle rásegítés nélkül.

2011. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%

én nem gondolom,hogy rágörcsölsz,csak mert ilyeneket kérdezel!

Én mikor babás lettem minden este sós forró fürdőt vettem a bőröm miatt.Ezért én nem hiszek abban,hogy ez ártana.(persze,ha babás leszel már ne tedd)

valaki azt mondta egyébként ez kifejezetten jót tesz a kiskatonáknak!(mármint a tengeri sós fürdő)

Dicsérik a cickafark-palástfű kombinációt,szerintem azzal nem árthatsz magadnak.

Barátcserje kapszula szintén sokaknak bevált.

Azért,ha már minimum fél éve vártok elmennék egy kivizsgálásra.(vérvétel,uh,rákszűrés)Tudom mindenki 1 évet ír,de megnyugtató,ha az ember tudja minden ok,csak idő kell.

sok sikert!

2011. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a tanácsokat! :)

Direkt nem írtam mióta próbálkozunk, meg min vagyunk túl, mert nem akartam hogy arra terelődjön el a beszélgetés.

Gratulálok akiknek sikerült, és kitartás akiknek még nem jött a gólya!

2011. dec. 2. 14:40
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én három hónapig ittam cickafarkteát és sikerült!!!!Annyira,hogy rögtön két babám is lesz:)
2011. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
:D Ez fantasztikus! Gratulálok! Sok boldogságot az ikrekhez! :)
2011. dec. 5. 13:26
 17/19 anonim ***** válasza:
Összejött a baba?
2013. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Régesrég nem jártam már itt...

Igen, összejött a baba :)

Mint kiderült súlyos endometriózisom van/volt, és a laparoszkópiás műtét miatt a teljesen jó átjárható petevezetőim elzáródtak :( így végül több sikertelen stimuláció után, lombik babáink érkeznek hamarosan!

2014. júl. 28. 15:29
 19/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Mi 2,5 éve próbálkozunk,de a dokik meg sem vizsgálnak,azt mondják,hogy majd összejön,ne adjuk fel. :(
2014. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!