Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak nem unalmas még a sok...

Másnak nem unalmas még a sok 18,17,15 éves lány története, akik mindig védekezés mellett esnek teherbe, de azért nagyon bátran fel szeretnék vállalni a "babát"?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 10:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal mindenkié! Amíg nincsszó trágárságról,addig miért zavarna, hogy egy gyermek idősebbektől. Nyílván nem helyes, amit csinálnak, de kik vagyunk mi, hogy megítéljük őket. Mindenki követhet el hibát. és azt gondolom, hogy ez még a jobbik verzió, ha feljön erre az oldalra és számbaveszi a lehetőségeit, tájékozódik, és esetleg kap olyan értelmes, segítő tanácsokat,amelyeket esetleg otthon nem.
2011. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem unalmas hanem szánalmas !!!!
2011. dec. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú (és bosszantó),hogy ilyen helyzetbe kerülnek,de még szomorúbb,hogy nincs kivel megbeszélniük.Remélem az én gyerekeim,ha oda kerülnek azért nagyobb bizalommal lesznek irántam!
2011. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%
Pont ezen gondolkoztam valamelyik nap. Én 14,5 évesen veszítettem el a szüzességemet, elég korán,a barátom 19 volt, és 1 évet "várt rám a szexig" soha nem "világosított "fel az anyukám, apukám, de soha nem volt abortuszom, sem kiszakadt gumim, és mindíg védekeztem rendesen, mindaddig amíg elérkezettnek nem láttam az időt a gyerekre. 29 évesen. Nem értem ezeket a tiniket, olvassák ezt az oldalt, van internet, ha nem is világosítja őket fel senki, akkor is utána tudnak olvasni. Nem tudott egy fiú sem azzal megetetni, hogy a megszakítás, védekezés. Mi is beszélgettünk az osztálytársakkal, barátnőkkel,"tanultunk egymástól" és tudtuk mi a védekezés. Nem értem, tényleg. Ja, és nekem mindíg idősebb barátom volt, és normális is, így lehet, hogy tőlük tanultam, vagy egyszerűen csak felfogtama dolgokat. Ameddig egy tini nem fogja fel, mivel jár a szex, addig ne szexeljen, csak azért mert az a menő.
2011. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ugyanannyira unalmas, mint a "ilyen a folyásom mensi előtt, lehetek terhes", vagy a "szúr a hasam, babás vagyok" stílusú kérdések!
2011. dec. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!