Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy év sikertelen próbálkozás...

Egy év sikertelen próbálkozás után az orvos milyen vizsgálatokat végez, milyen folyamatok következnek?

Figyelt kérdés
Kérlek segítetek, mert nem vagyok képben ezekről.
2009. máj. 15. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljes hormonvizsgálat. Ez 2-3 vérvétel a ciklus 3., 21. napján és valamikor félidőben is.

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat. Ha nem átjárható, akkor átfújás is.

Nekem ezeket csinálták. Tovább nem kellett vizsgálni, mert kiderült, hogy hormonprobléma miatt nem volt peteérés. Gyógyszert szedetem és most 8 hónapos a kislányunk.

2009. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Lenne még egy kérdésem,mennyi idő után jött össze a baba?(válaszolónak)

Gratulálok a babához.

2009. máj. 15. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk először a férjemnek kellett mennie vizsgálatra és csak aztán, ahogy kiderült hogy nála minden okés, csak aztán következtem én. Mert a dokim azt mondta, hogy a férfiak kivizsgálása egyszerűbb és gyorsabb is és ha mondjuk velem kezdi és végigmegyek minden (egy-két kellemetlenebb)vizsgálaton és kiderül hogy velem minden okés és a párommal van gond akkor feleslegesen 'kínoztak' engem.
2009. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi most vagyunk ugyan így és nekünk az előző hozzászolót kiegészítve a férjemnek sperma vizsgálatra kell menni.
2009. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Ja. Nálunk is elküldték a férjemet is vizsgálatra, de nem ment el. Addig húzta-halasztotta, amig kiderült, hogy nálam van a baj.

De utánna elkezdtem a gyógyszert, Clomid-ot szedtem és a következő ciklusban már terhes is voltam.

2009. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20:47-es vagyok, igaza van a 20:49-es írónak, a spermavizsgálatot kihagytam, bocsi.
2009. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!