Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaparás (eü) utána 3-4 héttel...

Kaparás (eü) utána 3-4 héttel amikor megjön a szövettan nektek milyen vizsgálatokat csinált az orvos?

Figyelt kérdés
Nekem semmit. Ilyenkor mit csináljak? Írt fel 3 havi norcolutot és ennyi.
2009. jún. 11. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kézi és hüvelyi Uh-t csinált, illetve (mivel elhúzódó vérzésem volt), labort is! Megnézette a hcg-t és még 7 egységnyi volt .... egy hónap múlva ismétlés, akkor is maradt és rá egy hónapra már 1 lett! Kaptam vérzéscsillapítót (asszem Exacyl a neve és Ergam cseppeket). Ha nem vizsgált meg, de úgy érzed nem vagy teljesen rendben, irány egy másik doki! Engem sem az a doki hozott helyre, aki műtött, hanem egy másik egy tök más városban!!!! :-((( Nekem sajna sok problémám volt! :-( De már babaprojektelünk ismét ;-)

(a norcolut sárgatest hormon, nemde? Labor nélkül azt miért írja fel...ráadásul 3 hónapra? szerintem azért nézesd meg magad mással is!)

2009. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem eü kaparás előtt sem volt vérvétel. Igazából nem érzem hogy bajom lenne, de azt hittem ilyenkor csak megvizsgál (vérvétel, uh). Eddig tök jó dokinak bizonylt, de most egy kicsit meginogtam.
2009. jún. 11. 18:20
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és nekem is elhúzódó vérzésem volt, 4 hét... plusz az ötödik a kaparás után.
2009. jún. 11. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!