Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapelőtt volt Jónás-napom,...

Tegnapelőtt volt Jónás-napom, és a férjem hajnal 1-kor jött haza a haverjától. Joggal vagyok pipa?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja kiszámoltam, hogy ha ebben a hónapban és ekkor csináljuk, akkor teherbe tudok esni, és valószínű kisfiú lesz. A férjem meg elment egy barátjához, azt ígérte 8-ra itthon lesz. Ehelyett hajnal 1-re jött meg, pedig 2 sms-t is írtam, hogy siessen. 2 napja nem beszélek vele, de ő nem érti mi a bajom. Túlreagálom? Ti mit csinálnátok?
2009. máj. 17. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
"Keress egy rendes férfit, akinek a családja fontosabb!" Ezt a férjem tanácsolja! Itt ül mellettem...
2009. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem kicsit túlreagálod. Nem megy mindenkinek "parancsra", és talán ha több spontaneitást hagynál a dologban, akkor a férjed sem elbliccelhető kötelességnek érezné.

Persze nem ismerem az előzményeket, mióta próbálkoztok, ő mennyire akarja stb. Talán a legjobb az lenne, ha leülnél vele és higgadtan elmondanád, hogy neked rosszul esett ez a lépése, mert nagyon vágysz babára stb (nem vádaskodva, hanem a te szemszögedből, mit érzel, mit szeretnél elérni, ő ebben hogyan tudna segíteni neked). Ha nincs meg az összhang, hogy ő is igazán annyira akarja, mint te, akkor könnyen visszájára fordulhat a nagy igyekezeted, hogy családot teremts. mindenképpen beszéljétek meg a dolgot, mert duzzogással nem jutsz sehová.

sok sikert, kitartást, és majdan boldog babázást kívánok!

2009. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Kicsit egyetértek veled és nem is!Elhiszem, hogy pipa vagy mert már szeretnél babát, de azt vedd figyelembe, hogy mikor azt mondod egy férfinak, hogy na most rajta - nem fog menni!Ők nem így működnek.Saját példám:Nálunk is meg volt beszélve, hogy két naponta együtt leszünk.Mondtam a páromnak ma van pé-m nosza...s nem ment neki!Azt mondta, nem az élvezeten járt az agya, hanem a kötelességen!A másik, szerintem ne számolgass, ne nézegess semmit, csak szeressétek egymást.Elveszi a szépségét.A végén majd már nem azért szexeltek mert kívánjátok egymást hanem mert MUSZÁLY!Nekünk 3 hónapunk erről szólt, s nem is működött!Most már nem törődünk semmivel csak az élvezettel.Ezért ne bűntesd, nem szép dolog.Nekik amúgyis kudarc, ha elsőre nem sikerül.Bár nem beszélnek erről de bántja őket.Én minden hónapban láttam a páromon, mikor tamponnal a kezemben mentem wc-re.Remélem tudtam segíteni!
2009. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen túl reagálod. :) A férfiak nem igazán hisznek az ilyen jonás naptár féle dolgokban. Egyébként én sem. Inkább ovu tesztet használj, hőmérőzz. Talán annak nagyobb sikere lesz.
2009. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy nagyon sajnálja, de nem értem, akkor miért nem jött haza időben? Valószínű, hogy tényleg nem akar gyereket, de nem meri nekem bevallani. Már van egy kislányunk, szerintem neki egy elég.
2009. máj. 17. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

tényleg kicsit túlreagálod. Különben sem tanácsos a férfiakat ilyesmivel stresszelni. Én is elkezdtem egyser, a férjemnek teljesen lekonyult tőle a fütyije, majd két hétig képtelen volt az aktusra. Nekik el is kell menni, nem elég csak „megjátszani” az orgazmust. Inkább titkon tereld úgy a dolgokat, hogy jól jöjjön ki a dolog, anélkül, hogy nyíltan kimondod, hogy „most gatyát le és ugrás az ágyba”. Különben nem értek a Jónás-naptárhoz, nem is foglalkoztat különösebben, de ha éjjel 1-kor jött haza, az csak 5 órával volt később, mint tervezted. Akkor akcióztál vagy sem? Ha nem, talán te sem akarod annyira. Jónásnak szerintem mindegy az a pár óra csúszás...


Egyetértek valamelyik előttem szólóval. Inkább hőmérőzz és ovu-tesztelj, ha fiút akarsz. Biztosabb.

2009. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Együttérzek veled:) Nekünk is van már egy gyerkőc és 10 hónapig próbálkoztunk ilyen tudományosababn hogy legyen kistesó..hát nem akart jönni...

A férjem nem beszédes típus, de parancsra nem szereti csinálni (amiben igaza is van és én se szeretnék CSAK a baba miatt együttlenni vele).

Így mi januárba "bedobtuk a lovak közé a gyeplőt":))

Mert addig csak bosszankodtam mindig mikor meghívta anyóst pl.az LH pozi napjaimra illetve utánra, mondtam én neki hogy mikor várható kb. de elengedte a füle mellett, márhogy neki nem volt ez olyan fontos.

Na a lényeg h februárban teljesen spontán sikerült a baba:)

Utólag visszanéztem és érdekes mód a jónás napra esik a megtermékenyités (de ezt előre nem néztem meg) ami azért is fura mert az pont egy nappal a várható mensi előtt volt.

Szóval sztem is kicsit hagyd a dolgot a természetre, nem véletlen hogy passzívan ellenállt a párod a hazaérésnek...

2009. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

első válaszadó: nem tudtuk, hogy van már egy gyermek, s hogy kerek családban éltek. Így még inkább furcsa, ez a reakciója, viszont nyilván nem "ajánljuk", hogy más TÁRSat keress! Ez egyértelmű.

De ha végigolvassa bárki a depresszió és tragédia határán álló babára váró/vágyó nők kérdéseit itt és válaszokat, akkor egy icipicit megeshetne a családfőnek a szíve, hogy legalább időben haza megyek, mert ugyan már vár a feleségem és a gyermekem.

Nyíltan fel lehet vállalni, hogy nem megy kérésre, s ha nem szeretne gyermeket is MEG KELL BESZÉLNI!

Az őszinteség nem ér meg annyit, hogy egy életre van társa?

2009. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát most szánja-bánja, és azt mondta, hogy akár minden nap csinálhatjuk, akkor biztos beleesik a peteérés. Na, az meg nekem lenne túl sok. Majd talán jövő hónapban összejön. Köszönöm szépen a válaszokat.
2009. máj. 17. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!