Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van most? Egyre többször...

Mi van most? Egyre többször olvastam a napokban, hogy nem jött meg napok óta és negatív a teszt. Mindenkinek megbolondult a ciklusa, vagy sok baba van kilátásban?

Figyelt kérdés
Én is egy vagyok a sok közül.
2009. máj. 17. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Jó lenne,ha ennyi baba lenne kilátásban,de lehet ez az időjárás megtréfálja a menzesz időpontját!

2009. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Sztem azért is tűnik soknak mert akinek normális időben megjön, vagy nem jön meg de egyből tesztel és baba van, az nem tezs fel kérdést itt általában:))

Illetve akinek minden oké és nem minden gondolatát a készülő baba tölti ki, az szintén nem kérdez ilyesmit h 3 napja késik de negativ a tesztem most mi van...


Amúgy meg átérezm nem piszkálódásból mondom:) én is 10 hónapig mindenfélét bevetettem már h jöjjön a baba:)

2009. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Én is egy voltam a sok közül. 3 napja késik,a teszt -,de ma megjött. Sajnos :(
2009. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De neked már legalább vége van a várakozásnak, mert nekem ez a legrosszabb. Semmi biztosat nem tudok, csak azt, hogy valami nem stimmel. És nehogy szomorkodj, mert mindig van új esély!
2009. máj. 17. 11:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is késett 9 napot, de ma reggelre megjött! Ilyen még soha nem volt, hogy késett volna, ráadául ennyit!

Nem tudom mi van, hogy ilyen sokunkal játszik a "természt" !

Reménykedjünk a sikeres következő hónapban....

2009. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 nap kesessel jott meg multhonapban. :( A ciklusom 28-dik napjan pozitiv volt az ovulacios tesztem es azt hittem babat jelent jostesztkent (30 naposak a ciklusaim).Hat tevedtem mert bizony akkor volt pe-m, ezt onnan tudom, hogy a pozitiv ovu teszt utan ra 14 napra meg is jott. :( Barcsak belehuztunk volna de ki gondolta??? Igy sem jartam meg soha.
2009. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Erről mi a véleményetek?

[link]

2009. máj. 17. 12:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

sztem csak késik. bocsi..

ebben a melegben tréfál a szervezet. nekem is 34 napos lett már 2 honapja pedig amugy 27 szokott lenni

2009. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ne kérj bocsánatot, hiszen én a véleményed kérdeztem. Nem vágyok arra, hogy áltassanak, ha nincs is valóság alapja. Lesz ami lesz, előbb utóbb úgyis kiderül.
2009. máj. 17. 13:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom. Nekem négy napja késik és tegnap volt egy negatív tesztem. Fogalmam sincs, hogy mi történik, ugyanis nekem mindig nagyon pontos 28 napos menstruációm volt, egy kivétellel sohasem késett: akkor voltam terhes az első gyermekünkkel.

Most én már tutira vettem, hogy van baba, ha késik, de megdöbbentem, hogy negatív a teszt, anno a fiammal a késés napján egyből teszteltem, ráadásul délután és pozitív volt.

Még az időjárásra sem foghatom a késést, ugyanis én nem Magyarországon élek, itt nincs kánikula, se hideg, ugyanolyan egyhangú az idő, mint általában.

Mikor teszteltek újra?

Én szerintem kedden, vagy szerdán, ha addig sem jön meg.

2009. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!