Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsra lenne szükségem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem. Szerintetek fölöslegesen aggódók?

Figyelt kérdés

Kapcsolatba vagyok, már komoly dolgokról is beszélgettünk, mint eljegyzés, esküvő. van egy dolog, ami nagyon zavar az útobbi időben:sajnos a páromnak nem áll a kezében a pénz, alig kap fizetést,pár nap múlva már alig van pénze, és nem elég a következő fizetésig. Tudom, hogy nem játékgépezik, csak nem tud spórolni. Máskülönben boldog vagyok vele, de nagyon zavar, hogy sokszor nem megyünk sehova amiatt, hogy nincs pénze. Nem várom el, hogy mindent fizessen nekem, sőt, nem is követelőzök, és nem vagyok materialista, de mégis zavar.

Sokan mondják azt, hogy akkor jönnek az igazi veszekedések, mikor nincs pénz. Szerintetek mit tegyek? Hogyan mondjam meg, hogy ez engem zavar? Mikor próbálom mondani, azt mondja, hogy túlzok, és majd lesz pénzünk. de ha nem tud spórolni? nem elég, hogy csak én tegyek férre...mi a véleményetek?


2010. nov. 5. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit keres.Páromnak most 90et kap kézhez,de ez nem elég semmire.

Ha többet keres abból tehetne félre,de akkor meg érthető lesz,hogy nem mentek sehová.

Necces a mai világa sajnos:S

2010. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És te miért nem dolgozol valamit? Ha külön éltek ketten akkor valami munkát végezhetnél nemde?


Ha mondjuk fősulira jársz vagy egyetemre és a párod tart el akkor valami mellékest végezhetnél...


Vagy netántán van egy gyermeketek, vagy terhes vagy?

2010. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ragaszkodj hozzá, hogy te kezeld a pénzt.
2010. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írta,hogy Ő félre akar tenni,akkor gondolom dolgozik is..ész
2010. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

fosulira jarok, es mellette dolgozok,nem reszelem a kormom egesz nap, es varom, hogy eltartson... es van az, hogy en segitem ki penzel, szoval nem kell ugy letamadni...

kulon lakunk egyelore, szeretnenk osszekoltozni:)csak arra lettem volna kivancsi, hogy ti mit gondoltok...

atlagos fizetese van, volt, hogy tobbet keresett(mas munkahelyen), de akkor is ez volt a helyzet...en csak azt szeretnem, hogy legyen egy kis penzunk ferreteve, mivel a mai vilagba nem lehet maskepp:P es csak annyit akarok, hogy ezt megertessem vele...hogyan tudnam ezt tenni?

2010. nov. 6. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!