Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sperma vizsgálatot kérek a...

Kucskár Gyuláné kérdése:

Ha sperma vizsgálatot kérek a férjemnek, a nögyogyászomtol, akkor muszáj ott az orvosnál elvégezni a vizsgálatot? A férjem cikinek tartja az ottani vizsgálatot.

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 14:26
 1/7 anonim válasza:
Ezt nem nőgyógyásznál végzik, hanem urulógusnál.
2011. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nőgyógyász kérte a vizsgálatot. Kértem időpontot ahol ezt a vizsgálatot csinálják. És vittük a "cuccot", nem ott kellett. Csak annyi hogy 1 óra alatt be kell érni vele.
2011. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is vittük, nekünk is 1 óra volt beérni vele.
2011. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Mi egyszer vittük, az első vizsgálathoz, azóta viszont az inszemekhez és lombikokhoz helyben kell megoldani a dolgokat. Nem tudom segítene-e a párodnak ellazulni, ha mondanánk, hogy mi nők szívesen elcserélnénk az összes vizsgálatunkat az ő "ciki" vizsgálatáért. :-)

Amúgy ott mindenki saját magával van elfoglalva, nem azt fogják lesni, hogy ő mit csinál. :-) Tesznek rá nagy ívben. A dokiknak és nővéreknek pedig csak az eredmény számít. :-)

2011. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy irtatok. és még annyit hagy kérdezzek má mennyi idö mulva lesz eredmény? hogy megállapitsák lehet e babánk.aki má ezen tul van kérem irja meg nekem köszönöm.Piroska.
2011. dec. 21. 17:57
 6/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekünk már régen volt, de úgy emléxem, még aznap volt eredmény. :-)

2011. dec. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 1 hét volt mire megjött az eredmény! 2. válaszoló.
2011. dec. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!