Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után mennyi ideig...

Aktus után mennyi ideig tartjátok a lábatokat a magasba/támasztjátok alá a csípőtöket, hogy a sperma könnyebben célba jusson?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én mindig vártam 15-20 percet, mondjuk nekünk az első hónapban sikerült a baba projekt :)

De hogy ez mennyivel járult hozzá azt nem tudom!

2011. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

VOlt, hogy 10 percig, volt hogy fél óráig. Mikor mennyi időm volt utána:-)

De sajnos végülis csak az inszemináció segített.

A lényeg, hogy a másik szobában szuszog a két "eredmény"!

2011. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
:) Ez aranyos!
2011. dec. 10. 21:27
 4/17 A kérdező kommentje:
Szóval 15-30 perc után már egy párna sem támasztotta aláa csípőtöket? fel is keltetek, vagy fekve maradtatok még? Meddig?
2011. dec. 10. 21:27
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Utána fel lehet kelni. Felesleges gyertyát állni és hasonlók, mert nem minden folyik ki, aminek kell, az bent marad. Ami pedig bent marad vagy célt ér és 9 hónap múlva meg van a várva várt csoda, vagy nem ér célt és 2 hét múlva jön a nem várt.
2011. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Semeddig. Kis pihi, összebújás, aztán irány a WC vagy a zuhany.

Mondjuk hálistennek nekünk mindkét gyerek nagyon hamar összejött, ezért eszembe sem jutottak ilyen dolgok.

Kívánom, hogy nektek is így legyen!

2011. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Eddig inkább azt a véleményt hallottam, hogy kb. 20 percig érdemes gyertyaállásban, alátámasztott csípővel feküdni és utána is érdemes még feküdni, összesen legalább 1 órát, de itt most több ellentétes véleményt is olvastam. Levonva a következtetést: ha akar, összejön a baba, bárhogy tegyünk is:)
2011. dec. 10. 21:57
 8/17 anonim ***** válasza:

szia

én se emelgettem a lában, pedig az első baba stimulált volt. Első hónapban összejött. Aktus után, egy kis pihi után, mindig lezuhanyoztam.

2011. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt gondolom, nem ettől függ.

Ahogy más is írta, aki akar, az célba ér. ;)

Én többször is felpócoltam a csípőm és fél órát a lábam a magasba tartottam, akkor nem sikerült, amikor egyátalán nem pócoltam magam, akkor igen.

Sok sikert!!

2011. dec. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ami bent akar maradni, az bent marad. :) 2 hónpja próbálkozunk, van már egy kislányunk. Az első hónapban 20 percet gyertyáztam, semmi. A másodikban épp befejeztük a dolgot a férjemmel, amikor a lányom üvöltött és összehányta magát. Így rohantam át hozzá ahogy voltam bugyi nélkül. :) Úgy tűnik mégis összejött, van 3+ tesztem. :)
2011. dec. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!