Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történhetett? Lehet még...

Mi történhetett? Lehet még baba vagy már ne is álmodjak róla ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

[link]


Szombat reggelre leesett a hőm, ma reggel meg ismét fent van.


2009. máj. 19. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebbol meg siman lehet babo! Lehet az a holeeses pont a beagyazodas volt! Sok sikert!
2009. máj. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon alacsony hőd. Biztos hogy jól mérsz? Jó helyen, jó időben, ha digitálissal csipogás után?

Ha nem nézem a hőértékeket igen, lehetne baba ahogy az előbbi válaszoló írta.

De ezek az értékek nekem nagyon alacsonynak tűnnek.

2009. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyelv alat mérem a hőm, digitálissal mérem a 3 csipogás után veszem ki. Pajzsmirigyem rendben van, pont ezért nézettem meg, mert alacsony a hőm.
2009. máj. 19. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan digitális hőmérők amelyek csipogás után is mérnek. Az enyém pl olyan. Nekem is ilyen alacsony volt a hőm, aztán mondták nekem, hogy mérjek tovább. És volt hogy reggel pl csipogott 36,5-nél aztán felment 37-ig. Ez peteérés után volt.
2009. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!