Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27. hetes vok. Nem tudom mi...

27. hetes vok. Nem tudom mi ez, de nagyon fáj.2 napja teljesen lennt van a baba, olyan mintha a hólyagomon ugrálna. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Eddig szépen jelzett mindennap többször is köldök fölött meg az egész pocak területén, tegnap óta csak lennt de teljesen lennt szinte már "ott" a csontoknál, olyat is csinál, mint régen mikor csuklott, azt a rángatózást éreztem, de most ugyanazt csak totál lenn. Lejjebb ment vagy leszállt a pocak, nézegettem a hasam de szerintem már képzelődöm, nem túl korai?
2008. jún. 18. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

Én is 27 hetes vagyok és pont ma akartam beírni h néha nagyo lennt érzem a mozgásait a babának!Nekem is szokott a hólyagomon táncolni,ugrálni,kicsit kellemetlen de ez van!Még kihasználja a helyet!:-)Nekem már az eleje óta lennt van a hasam,meg most is mintha felfelé nem akarna nőni:-)pedig köldök körül is zsoktam én is érzeni!De hát ez van nemvagyunk egyformák!

Remélem semmi gáz,lehet csak az időjárás miatt van-Ők is szenvednek az állandóó változás miatt!

Igyekezzünk nem parázni!Boldog babavárást!

2008. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ

kicsit megnyugtat hogy más is érez ilyet :)

alig várom hogy visszmenjen ott olyan jó volt :(

Vagy lehet hogy befordult? mert nekem eddig mindig keresztben feküdt

2008. jún. 18. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Az idő miatt isd lehet. Én 26 hetes vagyok, esténként én is lent érzem a babót, állandóan rugdos, de nekem nem fáj.

Nyugi, nem hiszem, hogy bármi baj lenne.

2008. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok!

Most még össze vissza forgolásznak,nem biztos h neked is állandóan kerezstbe feküdt!Nekem néha itt néha ott nyomja ki magát,rángatózik,üt rúg vág,de mindig hol itt hol ott!:-)))

2008. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!