Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 3. ciklusnapi hormonvizsgála...

A 3. ciklusnapi hormonvizsgálaton az fsh 22 lett. Van olyan köztetk, akinek ilyen magas fsh szinttel is sikerült valahogy teherbe esni?

Figyelt kérdés
Akár lombikra, inszemre, bármire gondolok. Lehet ilyenkor bármit tenni?
2009. máj. 19. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Uhh, ez nem kevés...

Closti elvileg fh- és fhs termelésre "készteti az agyat". De ezt nem nekünk kell eldönteni. Tudni kéne, hány éves vagy? ..és ha nem meddőségiben kezelnek, akkor késlekedés nélkül, TEGNAP keresd meg a Kaálit, Dévait, BMC-t, Sotét, bármelyiket, de siess!

20 felett nagyon nagy részben petefészek kimerülés lehet az ok- ha ez a folyamat lezárult=visszafordíthatatlan.

Ha nem zárult le, van segítség, de ezt a drága időd miatt ne egy sima nőgyógyász döntse el.

Nagyon-nagyon drukkolok Neked!

2009. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. 31 éves vagyok, csak azt nem értem, hogy a 20. ciklusnapi vizsgálaton tökéletes volt az érték, rendszeresen menstruálok, és bár néhány hónapja nem néztem, de volt peteérésem (lh teszt, hőgörbe, középidős hasfájás, doki látta a tüszőt). Hogy alakulhat ez ki ilyen gyorsan??


Kaáliba járok, többi vizsgálat a héten lesz :(

2009. máj. 19. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!