Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 éves vagyok, a kedvesem...

19 éves vagyok, a kedvesem 28. Szeretnénk gyereket. Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A környezetemben sokan elítélnek emiatt. Én úgy érzem emellett tudnám csinálni a főiskolát, a páromnak is van biztos munkahelye, és jól is keres. Szerencsére azért sokan támogatnak is, és nagyon jól esik, hogy a kedvesem is nagyon-nagyon szeretné. Sokat vagyok gyerekek között, érettnek érzem magam.
2009. máj. 19. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Hát akkor mindent bele:)Minden adott ahoz,hogy szülessen egy baba!Rajta,ne foglalkozzatok senkivel!
2009. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen kérdésben ne kérj tanácsot, hallgass a szívedre és az eszedre. Van, aki már 19 évesen érett, van, aki később.

Ha ti szeretnétek, és elég érettnek tartjátok magatokat, akkor mindent bele:)

Egyébként olyan nincs a babavárásra, hogy tökéletes pillanat. Mindig van valami (egyetem, aztán lakáskérdés, hitel, munkahelykeresés/váltás, stb.). Ha mindkettőtökben megérett az érzés, hogy vágytok a babára, na, talán az a tökéletes pillanat.

Sok sikert!

Egy anyuka, aki 33 évesen lett először anyuka:)

2009. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a mai kor felfogása, ne törődj másokkal. Régebben mindenki 18-19 évesen szült! Tök jó lesz ráadásul, hogy a gyerekednek fiatal anyukája lesz! Gondolj bele, én anyukám 30 évesen szült, ki tudja megéri-e hogy elballag az unokája? Mennyivel jobb volt régen.. A családban még ükonoka is van, az egyik ág olyan fiatalon szül! :) De tök jó szerintem!
2009. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak elkeseríteni, meg nem is látok a helyzetetekbe. Kívánom, hogy boldogok legyetek. De azért nem kellene inkább összeházasodni előtte? Nem másért, csak az én ismerettségi körömben is van egy hasonló háttérrel rendelkező pár, a pasi keres, idősebb, a csaj veled egyidős, egyetemista. Mindenki azt mondja, hogy „felcsináltatta” magát a pasassal, az meg eltartja cserében. Nehogy rosszul essen majd, ha esetleg ilyen megjegyzéseket is hallotok.
2009. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó válaszoló, de tervezzük azt, hogy összeházasodunk egy pár hónapon belül. Tudom, (illetve gondolom) hogy lesznek majd olyan emberek, akik rosszat fognak gondolni, de ez már maradjon az ő bajuk.

Mindenkinek szép napot kívánok:)

2009. máj. 19. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass mások véleményére ebben a kérdésben, mert mindenki máshogy gondolkodik, mindenkinek más az ideális pillanat. Te tudod, hogy kész vagy rá és minden klappol, akkor tedd azt, amit szeretnél. Azt meg, hogy olyanokat mondtak arra a lányra, hogy "felcsináltatta" magát, inkább azt az embert minősíti, aki ilyeneket mond. Ha szép pár és minden rendben van közöttük, akkor ez tényleg csak rosszindulatú megjegyzés. Nem értem ezt a mai világot. Miért kellene mindenkinek "banya korban " szülni? 25/N.
2009. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!