Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeket szeretnék,...

Véleményeket szeretnék, higgyek vagy ne a szememnek?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 30 naposak a 23. napomon szombaton 2-3 csepp barna volt a bugyin, ma vagyok a 28. napon és nem bírtam magammal vettem egy medi-labot teszteltem egy pozitívat erőset. Viszont eggyütt voltunk a férjemmel előtte egy fél órával és azt hallottam ez is adhat téves pozitívat. Mi a véleményetek?
2009. máj. 19. 14:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy néha-néha halvány mensisen görcsölök de nagyon halványan.
2009. máj. 19. 14:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ilyen van, hogy együttlét miatt ERŐS pozitiv lesz a teszt!!! szerintem baba van a dolgoban:) gratulálok!!!! a 23.napi barnázás meg valószinű beágyazódá lehetett, nekem eágyazódás után kb. 5 nappal pozitiv volt a tesztem!
2009. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem??? Hogy babát vársz! Hidd csak el, hogy ott lapul a pocakban!!! GRATULÁLOK!! :)

A spermáknak semmi közük a + teszthez, ez 2millió %. :)

2009. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
görbéd van?feltennéd?Köszi,gratulálok
2009. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2009. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!!!!!!!!! De azért félek nehogy baj legyen.
2009. máj. 19. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:
A teszt a hcg hormont mutatja ki a szervezetedben, amit viszont a baba termel. A férjed spermájának ehhez semmi köze. :-) Gratulálok!
2009. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!