Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A négy hónapos terhességet...

A négy hónapos terhességet mindenképpen kimutatja a teszt?

Figyelt kérdés

Január 17.-én volt az az együttlét,amitől gondolom,hogy terhes vagyok.(gumival védekeztünk)Március 16.-án voltam nődokinál,aki megvizsgált hüvelyi ultrahangon,és nem talált terhességet.Csináltam több tesztet is,legutóbb tegnapelőtt,és mindegyik negatív.Már négyszer volt mensim is csak mindig nagyon kevés(1-2 napos),bár a legutóbbi már 4 napos volt.Most úgy látom hogy nől a hasam,és néha furán bugyborékol.Nagyon félek a terhességtől.Lehet,hogy csak bebeszélem magamnak a tüneteket?Hiszen minden eredményem negatív!Új munkahelyem van,ahol sokat kell emelgetni,lehet,hogy ezt érzem a hasamban?A legutóbb amikor ultrahangon voltam a doki írt fel fogigátlót,csak nem írta volna fel ha nem biztos a dolgában,ugye?Sajnos nagyon idegeskedő tipus vagyok,aki tud segítsen nekem.Köszönöm

Az ultrahang eredménye:Norm.uterus.Nyh.7mm.

J.o.ov.31x22mm,b.o.ov.32x24mm

Mko ov-ban érésben lévő tüsző

Douglasban kevés folyadék


2009. máj. 20. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom a leírtak alapján, hogy nem vagy terhes. Nekem az 5 hetes terhességet azonnal kimutatta a teszt, onnantól nem menstruáltam és a 6. héten az ulrahangon szépen látszódott. Azóta meg is született a babám, most kéthetes.

Szerintem megnyugodhatsz, nem vagy terhes!

2009. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. A tesztek nem tévednek ennyiszer, az orvos meg csak észrevette volna, hidd el.
2009. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

Egy kis elemzés(bár biztos tudod, melyik mit jelent, de talán segítek is).

uterus=méh

nyh=nyálkahártya (ha terhes lennél, CRL vagyis ülőmagasság is lenne mérve)

ov: ovárium=petefészek (jobb és baloldali méretek)

2009. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mko ov-ban érésben lévő tüsző

Itt a válasz, ha terhes lennél, nem érne újabb tüsző. De vigyázz most, mert pár nap, és termékeny leszel.

2009. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak beképzeled magadnak a félelmedet. nem vagy terhes tuti. Nyugodj meg!
2009. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És a 7 mm-es nyh. is azt bizonyítja, hogy ott (még) nincs baba.
2009. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,olyan jó lenne már megnyugodni.Én is érzem,hogy ez már hülyeség amit csinálok,de nem tudok felülkerekedni rajta.Jövő héten megpróbálok újra elmenni dokihoz hátha meggyőz.(vagy hülyének néz)Az a legszomorúbb,hogy már nagyon benne vagyok a korban,de most még mégsem tudunk babát vállalni.Lakáshitel,munkanélküliség stb...

De reméllem egy-két év múlva már jöhet a kis Levente,vagy Csenge!!!

2009. máj. 20. 19:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyik válaszoló vagyok. Megkérdezhetem mit jelent az, hogy benne vagy a korban? Nem lehet, hogy csak te magad túlzod el? Én is azt hittem benne vagyok a korban, de aztán rájöttem, hogy egyáltalán nem. :)

Minden jót kívánok neked!

2009. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze megkérdezheted.Tegnap töltöttem a 29-et.
2009. máj. 21. 05:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Az vagyok, aki megkérdezte a korodat.

Most szültem és év elején múltam 27 éves. A kórházban a velem együtt szült társaim között még majdnem én voltam a legfiatalabb. A mi szobánkban volt 36, 32, 31 és 26 éves anyuka.

Nyugodj meg, nagyon is rendben van, nem késtél el sehonnan sem! :)

Minden jót kívánok!

2009. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!